reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na pogodę i niepogodę czyli pomysły na zabawy z maluchami

reklama
happybeti Ty zapodajesz metal ,a ja mojemu hip hop , rnb i dancehall :-)
Ja też:) na dodatek mój D. od małolata hip-hop "tworzy" i koncertuje, więc czasami w ramach przygotowania do koncertu bądź nauczenia się nowego kawałka "śpiewa" małej :))) radochy jest wtedy co niemiara :laugh2::laugh2::laugh2:
 
Pytanie do anglistek,ale nie tylko:).Kto zna słowa kołysanek"Twinkle ,twinkle little star" i "Oczka zmruż" i jeszcze takiej jednej,co ma w słowach "hush ,little baby,hush don't you cry...Daddy will buy you a..."i cos tam...Byłabym b. wdzieczna:).Amelka bardzo lubi te melodie,ale ja nie znam słow...:(.
 
Twinkle, twinkle, little star,
How I wonder what you are.
Up above the world so high,
Like a diamond in the sky.
Twinkle, twinkle, little star,
How I wonder what you are!

When the blazing sun is gone,
When he nothing shines upon,
Then you show your little light,
Twinkle, twinkle, all the night.
Twinkle, twinkle, little star,
How I wonder what you are!

Then the traveler in the dark
Thanks you for your tiny spark;
He could not see which way to go,
If you did not twinkle so.
Twinkle, twinkle, little star,
How I wonder what you are!

In the dark blue sky you keep,
While you thro' my window peep,
And you never shut your eye,
Till the sun is in the sky,
Twinkle, twinkle, little star,
How I wonder what you are!

zajrzyj jeszcze tu:

http://www.youtube.com/watch?v=iGqSVDbtKS0
 
Ostatnia edycja:
Jak zaczelam ostatnio nucic melodie z bujaczkiem (bo mamy grajacego bujaczka) to sie Pawel rozplakal i wiecej nie nuce.
taaaaaaaaa, mam identycznie!!!!!!!!!!!!! nawet jak sobie pod nosem jak śpiewam (bo lubię) to dzidź humor traci:/
no i wstyd się przyznać, ale gust muzyczny młoda ma po tacie... nie będę pisała jaki gatunek nawet... a przy usypianiu mimo wszystko na początku playlisty króluje Szwagierkolaska "Komu bije dzwon"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Alicja,dzięki wielkie,pewnie,że chcę:).A co do reklam,to ciekawa jestem,jaka Amelce przypadnie do gustu,bo wiadomo,że reklamy u dzieci zawsze są hitem.Mój Tomir jak był malutki,to był takim "reklamofilem",że szok.Wtedy niektóre reklamy ,te nasze polskie były jeszcze takie"przaśne",ale to mu nie szkodziło.Na przykład jedziemy przez miasto w spacerówce,a Tomirek wykrzykuje na cały głos "Drewex,hurt,detal,spedycja":zawstydzona/y:.Reklamy cifu uwielbiał,jak tylko z drugiego pokoju usłyszał ,biegł z łożeczka zkrzykiem radości "Ciiiif!ciiiif".Z tej miłości raz sie w Cifie wykąpał- zostawiłam go na moment w łazience samego,bo zapomniałam jego szlafroczka,a on wlał sobie cif do wanny.pytany dlaczego to zrobił,odpowiedział"nie wiesz?Żeby lśnić bez zarysowań".Pod choinkę zażyczył sobie WC Pickera,a pewnego razu oświadczył,że jak będzie duży,to tez sobie kupi tampony OB."Żeby miec swobodę ruchów...":eek:
A Maksio lubił reklamę margaryny Kama ,mówił,że to reklama "o niejocie" ("...bo nie jodł KAMY")
 
reklama
Rzutka,zobaczysz,jakie teksty Hubert będzie Ci walił,jak tylko zacznie mówic.Dzieci są bezbłedne ,jesli o to chodzi:)
 
Do góry