reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na poprawę humoru

wiesz metal na oku, na nosie na tylku to wiedz, ze cos sie z twoim dzieckiem dzieje :-D ahahhahaha
Madzia ja juz z siora widzialam ten filmik i on jest na prawde, tego ksiedza z tego co wiem wywalili za to kazanie a moja kumpela powiedziala ze raz byla na jego ,,wykladzie,, i mowi ze jest taki nawiedzony na prawde, ze robil jakies spotkania dla mlodziezy i takie *******y pociskal caly czas :-D az strach sie bac

ale druga czesc rozwalila mnie na lopatki AHAHHAHAHAHAH

,,czy grales w jakies demoniczne gry komputerowe: diabolo,takones drak, RPG,quake,pokemony :)-D) kieszonkowe potwory"
spoko zee rpg jest demonistyczna gra ahahhah xD nie no od 20 min sie smieje i nie moge przestac
i wiedz że coś się z twoim dzieckiem dzieje
laugh.gif
ja nie mogę oszołom dobry

twardy new age i miękki new age
 
Ostatnia edycja:
reklama
SPRZEDAM KOBIETE
- Data pierwszej rejestracji: luty 1972r - Pierwszy wlasciciel, kolor bialy, pochodzenie krajowe, - uzywana, brak hamulców, lekko sie prowadzi, podgrzewane siedzenie, - obnizone sportowe zawieszenie, automatyczne ssanie, dwie poduszki powietrzne, pelen lifting. - NIE BITA! Cena do uzgodnienia - UWAGA: darmowa jazda próbna

SPRZEDAM FACETA:
- Data pierwszej rejestracji: styczen 1968r. - Egzemplarz okazowy, duze gabaryty, tyl lekko zgarbiony, - poduszka powietrzna z przodu, ropniak, mozliwosc jazdy na gazie (zalecane), - wrazliwy na pedaly, drazek ergonomiczny polozony centralnie - prawie nie widoczny, najlepiej posuwa na obwodnicach, na trasie bierze - wszystko jak leci. - UWAGA: porzadnie stukniety, duzo pali, problem z wytryskiem, niemilosiernie smrodzi z tylnej rury (zepsuty katalizator?). Zapas gum gratis
 
:-D

Corin- zajebiste! Nie znalam tego a szczegolnie podoba mi sie "UWAGA: porzadnie stukniety, duzo pali, problem z wytryskiem, niemilosiernie smrodzi z tylnej rury (zepsuty katalizator?). Zapas gum gratis". Rewelka:)
 
reklama
Do góry