reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na poprawę nastroju ;-)

makunia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Sierpień 2012
Postów
582
Miasto
Łódź
W tym wątku proponuję zamieszczać wszystko, co poprawia nam humor, wywołuje uśmiech lub prawdziwy atak śmiechu - dowcipy, filmiki, obrazki, historie z życia i co tam tylko komu przyjdzie do głowy :-).

Na początek artykuł, który pojawił się dziś na Gazecie i rozłożył mnie na łopatki :-D

Jesteście gotowi na dziecko? [HIT SIECI]
 
reklama
To ja ze swojej strony chcialam przytoczyc idealny kawal o moim mezu. Normalnie wypisz wymaluj:

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Zona wysyla meza-programiste do sklepu:
- Kup parowki, jak beda jajka, to kup 10.
Maz w sklepie:
- Sa jajka?
- Tak.
- To poprosze 10 parowek.

Uwielbiam ten kawal
[/FONT];-) ostatnio mi sie przypomnial jak wrocil z wiadomoscia, ze pranie sie wypralo :tak:
 
W tym wątku proponuję zamieszczać wszystko, co poprawia nam humor, wywołuje uśmiech lub prawdziwy atak śmiechu - dowcipy, filmiki, obrazki, historie z życia i co tam tylko komu przyjdzie do głowy :-).

Na początek artykuł, który pojawił się dziś na Gazecie i rozłożył mnie na łopatki :-D

Jesteście gotowi na dziecko? [HIT SIECI]



Juz kiedys to czytalam, ale i tak znow usmialam sie do lez.
Test jest miarodajny:-) W 80% sprawdzil sie przy Pawelku :-):-D
:-D:-D:-D:tak::cool2:
 




Mąż z żoną siedzą przy obiedzie.
Żona nieforunnie oblewa się zupą.
Wstaje, wskazuje na siebie i mówi:
- Wyglądam jak świnia...
A mąż na to:
- Tak, i jeszcze oblałaś się zupą..


Przychodzi klient do sklepu meblowego i mówi:
- Interesują mnie drzwi.
A sprzedawca na to:
- Zaje**** ma pan zainteresowania.


Kolega do kolegi.
- Czy Ty ze swoją dziewczyną to próbujecie nieraz w tę drugą dziurkę?
- Nie, my na razie nie chcemy mieć dzieci.


- Czy ty wiesz, że mój mąż ma granatowego malucha?
- Kupił sobie?
- Nie, przytrzasnął drzwiami...
 
dziekuje, to moj ulubiony serial :cool: hehe


Pan Bóg pyta Adama i Ewę:
- Kto chce sikać na stojąco?
- Ja, ja, ja! - wyrywa się Adam.
- W porządku. W takim razie dla Ewy zostaje wielokrotny orgazm.
 
:-D

To ja Wam opowiem historie porodowkowa - opowiadana przez lekarzy i polozne pewnego szpitala:-)

Przyjechala kobitka rodzic, strasznie szybko jakos idzie, wiec pedza z nia na oddzial polozniczy. Wjechali z lozkiem do windy, a tu: pelne rozwarcie, parte i glowka na wierzchu:szok: Wiec przyjeli dziecie w windzie. Babeczka ledwo otrzasnela sie z szoku i zaczela zalic sie poloznej, ktora jej asystowala
- Ojej, ja przepraszam... Nie wiem, dlaczego ja nie umiem tak normalnie...
Poloznej zrobilo sie zal zawstydzonej ta niecodzienna sytuacja pani i pociesza ja jak moze:
- Alez prosze pani, prosze sie nie martwic. To jeszcze nic - dwa lata temu mielismy tu pania, ktora urodzila na schodach przez glownym wejsciem...
Kobietka wygladala na jeszcze bardziej zdolowana:
- Tak............ Wiem... Bo to ja z pierwszym dzieckiem...

:-D
 
reklama
Do góry