reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na rozstępy- polecam.....

u mnie fissan sie sprawdzil; brzuch mi sie juz pojawil od 2 mc ciazy; pacialam się tym świnstwem < tluste jak diabli> rano i wieczorem oczywiscie z udami brzuchem tylkiem i biustem; zuzylam 4 opakowania; ostatnio brzuch juz nie rosnie kupilam gerbera i poczulam roznice; gerber wchlania sie super dobrze rozprowadza itp; ale nie sadze zeby dzialal lepiej niz paskudny fissan; po fissanie rano mialam jeszcze brzuch nawilzony po gerberze nie mam; no nic zobacze po porodzie :)) narazie 0 rozstepów
 
reklama
Ja zużyłam 1 Fissan, bo nie mogłam znieść jego smrodu i tej tłustości, miałam wrażenie jakbym się smalcem wysmarowała, ale może to był mój błąd, bo rozstępy mam okropne i boje się, że wyjdzie ich jeszcze więcej do końca ciąży. :( :mad:
 
Do dziewczyn, które już urodziły:

czy smarujecie się teraz jakimiś kremami , zeby robić cos z tymi rozstępami?? Połozna mi powiedziała,zebym nie smarował się , bo karmię, a to wszytsko przenika do pokarmu. Sama nie wiem co zrobić, bo mój brzuch nie wygląda najlepiej :mad:
 
Przecież są kosmetyki zalecane dla kobiet w ciąży I KARMIĄCYCH?
np. taka Mustela czy Galenic.
To niby jak byłaś w ciąży to nie przenikało do Bobasa?
Może położna nie wie, że są takie co nie można i takie co można...
 
ja zaczynam 35 tc i na razie tez nie mam rozstepow. nie wiem, czy to zasluga kosmetykow czy genow. polecam olejek i balsam z serii babydreams z rossmanna. a na ostanie 1,5 miesiaca kupilam sobie krem za rozstepy mustela.
 
polecam tocoreduct z serii pharmaceris-dr. Irena Eris. Kremik dostepny wylacznie w aptekach i kosztuje ok 30 zl, ale jest naprawde rewelacyjny. Jest on przeznaczony dla kobiet w ciazy i kobiet karmiacych. Ja go uzywam jakies 4 tyg i rozstepy ktore mialam (a mialam ich duzo i byly dosc duze) sa mniej widoczne o jakies 50%.
 
Nocka-skoro tak polecasz to będe musiała spróbować, bo moje rozstępy też sa duze niestety,a jak pomyslę że cały czas będą to az mi włosy na głowie stają :(
 
Ja stosował fissan,różne kremy nawilżające, mustelle a i tak rozstępy mi się porobiły olbrzymie, niestety geny na to ciężko coś zrobić, jedna nic nie będzie stosować i zero rozstępów a druga mnóstwo rzeczy i nic to nie da. Na pocieszenie powiem że rzeczywiście z czasem rozstępy blakną i stają sie prawie niewidoczne, najgorsze są zaraz po urodzeniu, bo wtedy wychodzą nawet te nie widoczne w ciąży.
Ale powiem wam że po roku i 2 miesiącach karmienia kilka rozstępów na brzuchu jest niczym przy tych cienkich zwisach z przodu :p ::)
 
reklama
Na rozstępy od trzeciego miesiąca używałam kremu GERBER kosztuje około 25 zł, przez całą ciążę zużyłam ponad 10 tubek,ale było warto, nie mam ani jednego rozstępu!!! Moja mama ma rozstępy po dwóch ciążachwięc wychodzi na to że ja też powinnam...Najmłodsza też nie rodziłam bo miałam 25 lat. A w ciąży przytyłam prawie 20 kg!
Ten krem jest naprawdę super polecam bo warto dołożyć 10 zł i przez resztę życia potrzeć w lustro z uśmiechem... :p
 
Do góry