reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na spacerek z dzieckiem - kto się przyłączy (gdzie wyjść w łodzi z dzieckiem)

Mamusie z Kozin:) i okolic bliższych lub dalszych.Jesli macie smyka okolo 2 latek i ochote na spacerek to sie odezwijcie.Mój synek ma 1,5 roczku i chetnie zaprzyjazni sie a nowym kolega lub koleżanka:):-).pzdr:happy:
 
reklama
Mieszkam na Więckowskiego - od września. Mało tu zielonych zakątków. Czasem chadzamy do "parku śledzia", na Zdrowie mmy trochę daleko ale w soboty z tatą jak najbardziej. A mój synuś ma dopiero 3,5 miesiąca, jeszcze sobie nie pobiega. I trochę kultury mi się chce. Byliśmy już w MS ale chwilkę. Małemu się chyba nie podobało, bo jak nigdy zaczął wrzeszczeć tak, że echo niosło się po całym budynku.;-)
 
Ja mieszkam przy Wielkopolskiej tuż przy Żabieńcu, więc trochę daleko do was mam :-( Ale może kiedyś uda nam się umówić na jakiś wypad, jak wydębię od męża samochód ;-):-)
 
23 maja w Manufakturze w Łodzi odbędą się Kolorowe Emocje - niezwykła impreza dla wszystkich dzieci i ich rodziców.

Główną atrakcją wydarzenia będzie plenerowe malowanie tzw. Kącików Żywiołów.
W miejscu imprezy ustawiona zostanie ogromna makieta, podzielna na cztery części symbolizujące żywioły władające Wszechświatem - Wodę, Ziemię, Powietrze i Ciepło. Dzieci będą musiały ją pomalować - dostaną farby, pelerynki ochronne i pędzle.

Podczas imprezy odbywać się będą także liczne konkursy i zabawy edukacyjne. Start o godzinie 11.00.
WSTĘP WOLNY!


Łódź to kolejny przystanek Kolorowych Emocji, które w tym roku odwiedzą w sumie 13 polskich miast.

Informacje na ten temat można znaleźć na stronie www.koloroweemocje.pl
 
Hej dziewczyny, czy są tu jakieś samotnie spacerujące mamy z teofilowa, ja co dzień spaceruje z synkiem,ale nie mamy towarzystwa, a w grupie raźniej.
 
Romanów, nie jestem rodowitą łodzianką, gdzie to jest?:-)
Już sprawdziłam w necie, a to kawałek ode mnie;/
 
Ostatnia edycja:
eee no z teofilowa to nie jest tak strasznie daleko:-) to pogranicze aleksandrowa i łodzi:-) ale z tego co wiem to chyba dwie dziewczyny tu na forum sa z teofilowa:tak:..tylko jak widzisz jakos marnie wygląda tu ostatnio ..jesli chodzi o obecnosc forumowiczek:sorry2:
 
reklama
Próbowałam kiedyś już zaczepić kilka dziewczyn,ale bez szału,no nic,może ktoś jeszcze przeczyta mój wątek, a na Romanowie to się chyba kiedyś zgubiłam, wracając z cmentarza. Biorę się za obiad, mój przystojniak zasnął;-)
 
Do góry