reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na spacerek z dzieckiem - kto się przyłączy (gdzie wyjść w łodzi z dzieckiem)

reklama
Dzięki temu wątkowi poznałam cudowną mamę, z którą się zaprzyjaźniliśmy, bo zawsze chodziliśmy razem z dziećmi na spacerki, ale i nie tylko ;-)
Niestety koleżanka przeprowadziła się do innego miasta, więc być może znajdę następną bratnią duszę ;-).
Jeżeli któraś chce pospacerować po Kozinach, Parku Zdrowia. Nie tylko teraz, ale tez jak będzie cieplej dajcie znać.
Mam 2,5 letniego synka :-)
 
Ojej to ja tez chetnie poznam jakas mame z balut najlepiej okolice lagiewnickiej/ rysowniczej/ sukienniczej/ julianowskiej :) oczywiscie jak sie troche ociepli bo teraz jak wychodzimy to tylko do sklepu lub na szczepienie... mam 10 miesieczna coreczke :)
 
Nancy1529 to ja bardzo chętnie :-).
Jak tylko będziesz miała ochotę i pogoda dopisze to chętnie umówię się na spacerek i z przyjemnością Was poznamy.
Jak co, to pisz na PW. :-)
 
reklama
na dołach jest kilka fajnych parków koło siebie, można zacząć od skweru gdańskiego, przejść przez park ocalałych (kaczuszki w stawie spodobają się dzieciaczkom) i dojść do helenówka, a ten wymiata
 
Do góry