reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na spacerek z dzieckiem - kto się przyłączy (gdzie wyjść w łodzi z dzieckiem)

Na teofilowie raczej mało jest mam spacerujących ale za to dużo jest nas na placu zabaw przy szkole na harcerzy zatorowców:-) ja tu poznałam naprawde dużo fajnych mam z fajnymi dzieciaczkami:cool2:
 
reklama
Hej
Ja mieszkam na Teofilowie a le jak widz mam starsze dzieci:)
Sporo mam chodzi z maluszkami do ogródka jordanowskiego przy górce niedaleho traktorowej i kosciola ojców klaretynów
 
Hej,hej, dawno nie odwiedziałam tego wątku,a widzę tu kilka wpisów:)
Dziękujemy, chodzi na ogródek Jordanowski, rzeczywiście jest tam dużo dzieciaczków, wcześniej mój synek nie miał bliskiego kontaktu z dziećmi, teraz fajnie się obserwują tymbardziej, ze jest mulatkiem, więc jeśli któraś mama zobaczy Małego Konusao ciemniejszym zabarwieniu skóry to my:tak:
 

Załączniki

  • Obraz 255.jpg
    Obraz 255.jpg
    24,6 KB · Wyświetleń: 38
Śmiało, śmiało :-) dzisiaj jeśli pogoda dopisze też będziemy po obiadku.
A jeszcze z ciekawości spytam, może ktoś będzie wiedział, czy te zajęcia na świetlicy w ogródku są płatne?
 
Ostatnia edycja:
Hej, a powiedz mi jak to było z zasypianiem Waszych dziewczynek, odrazu łóżeczku i spały, czy może noce w łożu małżeńskim? Bo ja mam z tym problem i już powiedziałam basta, od poniedziałku przenosimy go do jego łóżeczka.
 
reklama
Po narodzinach przez ok miesiąc spały ze mna bo było mi wygodnie karmic w nocy.Julka po dwóch miesiącach musiala przejśc na butelka i wtesdy spała u siebie w łóżeczku.Kasia także spała u siebie.Do tej pory zasypiaja w swoich łózkach a ja z nim siedze w pokoju do póki nie zasną.Nie miałam wiekszych problemów przy zmianie miejsca spania :)
 
Do góry