reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na spacerek z dzieckiem - kto się przyłączy (gdzie wyjść w łodzi z dzieckiem)

reklama
Szuakm mam do wspólnych spacerków :)
Smutno troszkę tak samemu, więc pomyslałam, że sa jakies mamy z tych okolic jak w temacie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Sandra, ja z okolic Wielkopolskiej jestem - więc po drugiej stronie Włókniarzy, ale jak będzie cieplej to może wybiorę się na dłuższy spacer w Twoje okolice! :-)
 
czesc.ja jestem z okrzei, (okolice kasprzaka), jesli jakaś mama ma ochote na wspólny spacer:cool2: to prosze o kontakt moje gg 3221798.Mam synka 1,5 rocznego.wiec jeśli masz smyka w podobnym wieku to zapraszam na spacer.pzdr;-)
 
Nie jestem pewna czy to forum mamusiek z Łodzi jeszcze działa. Sama mam 3,5 miesiecznego synusia i pomijając różne historie jakie nas ostatnio dopadły chciałabym czasem wyjść z nim w nowe miejsca. Ostatnio byliśmy w jaskini solnej na Kościuszki ale może ktoś zna inne takie miejsca w centrum albo jakąś kawiarnię czy inny lokal gdzie bez skrępowania można wejść z maluchem i wózkiem. Myślałam o basenie ale trochę boję się tych wszystkich świństw pływających. Narazie więc będziemy pluskać się w wannie.
Do tej pory chadzaliśmy do manufaktury, ale ile można. Chyba już wszystkie kąty tam obeszliśmy. Proszę niech ktoś odpowie, bo czasem już brakuje mi możliwości pogadania z dorosłą osobą.
Pozdrawiam cieplutko.:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Lilac23, działa działa :-) Zajrzyj na wątek główny - mamusie z łodzi - tam się pochowałyśmy.
Co do miejsc do wychodzenia to teraz będzie można po parkach już trochę pochadzać, bo przy takiej pogodzie to chyba najlepiej i najzdrowiej dla maluszka.
A gdzie mieszkasz? Może umówimy się kiedyś na jakiś wspólny spacer, to będzie nam raźniej ;-)
 
reklama
Do góry