reklama

NA SYGNALE! czyli wieści ze szpitala-->BEZ KOMENTARZY

Temat na forum 'Dzieci urodzone w maju 2014' rozpoczęty przez karmelowa, 30 Październik 2013.

1. karmelowa

karmelowa Fanka BB :)

Oby był to rzadko odwiedzany temat aż do maja :)

Wpisujemy wiadomości od majóweczek przebywających w szpitalu.

2. karmelowa

karmelowa Fanka BB :)

kopiuję wiadomość Makao z innego tematu:

dziewczyny mam info od kotki83
    sms 1: "cześć. tu kotka 83 z forum majówek. ja w drodze do szpitala z krwawieniem a nie plamieniem. trzymajcie kciuki prosze..."

i na szczęście sms 2:

"Możesz napisac w moim imieniu ze kijanka zyje, ale mam dwa krwiaki. nie wiadomo ile bede w szpitalu...pozdrawiam was serdecznie z prlowego molocha CZMP;)"

więc dziewczyny trzymamy kciuki za kotkę.

3. reklama
  4. Natuszka21

Natuszka21 Fanka BB :)

kotka - trzymamy kciuki, trzymaj się Kochana. ;-)

5. Natuszka21

Natuszka21 Fanka BB :)

nie zauważyłam, że bez komentarzy, proszę o skasowanie. :sorry2:

6. wichurka82

wichurka82 Fanka BB :)

Dziewczyny my w drodze do szpitala z krwawieniem. Trzymajcie prosze kciuki....

7. Nanncy

Nanncy Fanka BB :)

Hej Dziewczyny, od czwartku byłam w szpitalu (5dni). Miałam bóle skurczowe, a potem dreszcze i nawet biegunkę. Zostawili mnie jako poronienie zagrażające, dali środki przeciwrozkurczowe, 1tabl na biegunkę i kroplówkę na odwodnienie od wymiotów. Jestem już w domu i badania są w porządku, z dzidzią wszystko okej. Brzusio troszkę pobolewa, dlatego leżę i jakiś czas nie będę z Wami pisała bo źle się czuję siedząc przy komputerze. Pozdrawiam!!!

8. Makao

Makao Fanka BB :)

dziewczyny Straciatella w szpitalu. Trzymajcie kciuki!!!

sms od Straciatelli:

...Od pon. znowu jestem w szpitalu.. Szyjka na maxa skrócona.. Skurcze delikatne.. Proszę, trzymajcie kciuki i pozdrów wszystkie dziewczyny na forum"

pytałam czy ma pessar lub szew i odpisała

"Musieli zdjąć z uwagi na jakieś zakażenie.. ;( czekam aż wyleczą i dalej albo szew albo pessar"

poza tym synio Stracietelli ma już uwaga!!! 17 cm i kopie jak szalony:D

9. Makao

pozwoliłam sobie post pod postem, żeby było widać:))) później skasuję i zedytuję:p

sms od straciatelli:

"w porządku:) rozwarcia nie ma,szyjka skrócona ale twarda więc jest duża szansa:) w poniedziałek powinni zakladac szew:)) a potem kilka miesięcy leżenia.. nadrobię was wtedy całościowo:p"

10. reklama
  11. Szuszunia

Szuszunia Fanka BB :)

to napisz Straciateli że w poniedziałek ja też idę na szew :) więc będziemy dwie towarzyszki doli i niedoli. i jak coś to niech pisze bo ja stara wyjadaczka szwowa ;)

12. Makao

Straciatella dziś wychodzi ze szpitala:)

Poleć forum