reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NA SYGNALE! czyli wieści ze szpitala-->BEZ KOMENTARZY

Ja znowu mialam wizyte na Izbie... Poszlam do toalety a tam: plamienie na bieliznie!!! Nie jakies mocne ale jednak... Cala droge mialam nadzieje ze to moze nie "stamtad"... Na szczescie mialam racje. To hemoroid! :0
Zrobili mi usg i wszystko w porzadku, ani sladu krwawienia, plamienia... Na fotelu ginka zobaczyla hemoroid w stanie zapalnym wiec to chyba on. Zrobili mi tez ktg bo macica twarda, ale nie dziwne bo stres ogromny... Skurczy nie wykazalo. Za to znowu mam malo wod ale mam poprostu wiecej pic jak poprzednio. Wspolnie z ginka stwierdzilysmy ze lepiej jak pojade do domu, ze zzera mnie stres i mam sie koniecznie zrelaksowac bo to to najbadziej mi szkodzi...
 
reklama
Kurka, laski, jestem w szpitalu!!! FUCK!!! Mam skurcze macicy - na KTG dzisiaj wyszlo, ze skurcze sa ponad 50!!! Teraz leze pod kroplówką i jest lepiej. A z newsów pozytywnych - mój synek ma już 1500g - SZOK!!!! A wg OM dzisiaj jest 27t6d.
Trzymajcie za nas kciuki....
 
Do góry