reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NA SYGNALE! czyli wieści ze szpitala-->BEZ KOMENTARZY

reklama
kopiuję wiadomość Makao z innego tematu:

dziewczyny mam info od kotki83
sms 1: "cześć. tu kotka 83 z forum majówek. ja w drodze do szpitala z krwawieniem a nie plamieniem. trzymajcie kciuki prosze..."

i na szczęście sms 2:

"Możesz napisac w moim imieniu ze kijanka zyje, ale mam dwa krwiaki. nie wiadomo ile bede w szpitalu...pozdrawiam was serdecznie z prlowego molocha CZMP;)"

więc dziewczyny trzymamy kciuki za kotkę.
 
Hej Dziewczyny, od czwartku byłam w szpitalu (5dni). Miałam bóle skurczowe, a potem dreszcze i nawet biegunkę. Zostawili mnie jako poronienie zagrażające, dali środki przeciwrozkurczowe, 1tabl na biegunkę i kroplówkę na odwodnienie od wymiotów. Jestem już w domu i badania są w porządku, z dzidzią wszystko okej. Brzusio troszkę pobolewa, dlatego leżę i jakiś czas nie będę z Wami pisała bo źle się czuję siedząc przy komputerze. Pozdrawiam!!!
 
dziewczyny Straciatella w szpitalu. Trzymajcie kciuki!!!

sms od Straciatelli:

...Od pon. znowu jestem w szpitalu.. Szyjka na maxa skrócona.. Skurcze delikatne.. Proszę, trzymajcie kciuki i pozdrów wszystkie dziewczyny na forum"

pytałam czy ma pessar lub szew i odpisała

"Musieli zdjąć z uwagi na jakieś zakażenie.. ;( czekam aż wyleczą i dalej albo szew albo pessar"

poza tym synio Stracietelli ma już uwaga!!! 17 cm i kopie jak szalony:D
 
pozwoliłam sobie post pod postem, żeby było widać:))) później skasuję i zedytuję:p

sms od straciatelli:

"w porządku:) rozwarcia nie ma,szyjka skrócona ale twarda więc jest duża szansa:) w poniedziałek powinni zakladac szew:)) a potem kilka miesięcy leżenia.. nadrobię was wtedy całościowo:p"
 
pozwoliłam sobie post pod postem, żeby było widać:))) później skasuję i zedytuję:p

sms od straciatelli:

"w porządku:) rozwarcia nie ma,szyjka skrócona ale twarda więc jest duża szansa:) w poniedziałek powinni zakladac szew:)) a potem kilka miesięcy leżenia.. nadrobię was wtedy całościowo:p"

to napisz Straciateli że w poniedziałek ja też idę na szew :) więc będziemy dwie towarzyszki doli i niedoli. i jak coś to niech pisze bo ja stara wyjadaczka szwowa ;)
 
reklama
Do góry