reklama

Na sygnale - pilne przypadki, sytuacje, wiesci ze szpitala (bez komentarzy)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2014' rozpoczęty przez emotion_sickness, 16 Październik 2013.

1. emotion_sickness

emotion_sickness mama szkrabusia =)

Column 1
    [TR]
    [TD]Mam nadzieję, że wpisów w tym temacie nie będzie przez kilka kolejnych miesięcy ;)
    [/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD]Ale jak już się przytrafi to tutaj wieści od dziewczyn które muszą troszkę poleżeć w szpitalu.
    [/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD]
    [/RIGHT]
    [/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD]
    Column 1
    [TR]
    [TD]Wiekszość z nas ma jakiś kontakt jedna do drugiej,
    jesli nie mozecie pisac na moja 'druga' kom
    [nie uzywam do niczego innego :664189455][/SIZE][/I]
    [/TD]
    [TD][/TD]
    [/TR]

[/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]

Ostatnia edycja: 16 Grudzień 2013
  2. karolq8

karolq8 Fanka BB :)

Emotion krwawila gaska napisala na grupie. Teraz z nowosci wiem ze juz jest lepiej. Z dzidzia tez ok ale musi odpoczywac duzo!

3. reklama
  4. kasiap3

kasiap3 Fanka BB :)

No i ja tez wyladowalam w szpitalu. Male plamki brazowej krwi i myslalam ze nic zlego. Do szpitala raczej dla swietego spokoju pojechalam i zodtawili na obserwacji...

5. mea_osi

mea_osi Mea, Agatka, Gabi i Mati

dziewczyny jak chcecie podam wam moj numer tel ... tak na wszelki wypadek gdyby trzeba bylo podac na forum jakies wazne informacje !!! tylko jak ktoras chce ten numer to napiszcie na priv bo na otwartym nie chce zapisywac !! zawsze jakies szybkie info mozecie smsem przeslac !!!!

6. gąska1985

gąska1985 Fanka BB :)

Sarenka jedzie do szpitala, zaczeła krwawić - trzymajcie kciuki!!!

Ostatnia edycja: 11 Styczeń 2014
  7. gąska1985

gąska1985 Fanka BB :)

Jest po badaniu, przestała krwawić. Z dzidzia wszystko dobrze. Dostała luteine i zostaje na obserwacji. Póki co nic złego się nie dzieje i oby tak zostało.

8. rruurrkkaa

rruurrkkaa Mama Misiatków

Skodzia jest w szpitalu. Zaczeła plamić, nie mogą ustalić przyczyny. Z Alą wszystko ok. Zostaje na obserwacji na kilka dni.

9. paulinka88

paulinka88 Mama Mikołajka i Marcelka

Od jutra będę prawdopodobnie kilka dni w szpitalu. Muszą porobić badanie, żeby wiedzieć co się dzieje... Dzisiejszy dzień to była tragedia.

10. reklama
  11. kaira24

kaira24 Fanka BB :)

Jestem w szpitalu.podejrzenie odejcia wod plodowych.Liwka dostala pierwsza dawke sterydu na plucka leze i czekam na rozwój sytuacji.w ktg brak skurczow wiec jest nadzieja.
    Ps bez komentarzy

12. kaira24

kaira24 Fanka BB :)

W szpitalu
    Gąska
    Tekla,
    Aparatka
    Paulinka,

wieści na wizytowym

Ostatnia edycja: 22 Kwiecień 2014

Poleć forum