reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na sygnale!!! Wątek alarmowy BEZ KOMENTARZY

ewelinka12

Fanka BB :)
Dołączył(a)
18 Marzec 2013
Postów
1 145
Miasto
podkarpackie
To miejsce na wiadomości/smsy od Sierpniówek, które np. rodzą, musiały poleżeć w szpitalu itp lub mają problemy zdrowotne związane z ciążą.
Bede informowac na bieżąco, jesli chcecie moj numer tel to wyslijcie mi wiadomosc.

Wątek bez komentarzy!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
i jeszcze raz ja. Wiktoria przyszla na swiat o 14:20 wazy 2940 i 54cm dluga. porod ekspresowy od 12 zaczela dzialac oxy a o 14 bylo po wszystkim. pozdrawiamy ciocie z bb fotke wstawie pozniej:))
 
Dziewczyny Shisha urodzila!!!!
''Dzis ok 15.30 czasu saudyjskiego przyszedl na swiat Abdulrahman z waga 4400 g przez cesarskie ciecie. Pozdrawiamy"

wszystko z nimi w porzadku, cesarska planowana na szybko!
 
Ostatnia edycja:
SMS OD DOLARES

a wiec badaja mnie pod katem tego czy nie mam zatrucia ciazowego. Mam przez dobe siuski zbierac i sie okaze bo bylo bialko w moczu. Z ktg skurcze na 52% i tak mnie bolalo ze chyba juz nie chce rodzic. Maja mi zrobic test z oxy (min dawka) zeby zobaczyc jak maly reaguje i oczywiscie rusza sie ciagle a ja prawie nic nie czuje. Nie wiem czemu czuje calymi dniami a dzis prawie nic. Dali mi leki na zbicie cisnienia. Jutro beda mierzyc i wazyc malego. Fajna mam sale bo jedynka z wanna i tv i wszelkimi wygodami ale mam przeczucie ze nie urodze przy tym pobycie jeszcze...
 
Ja mam wskazania od okulisty do cesarki i dzisiaj bvylam na drugim ktg i ordynator stwierdzila ze nie ma w sumie co czekac i w pon mam sie juz zglosic na oddzial (termin normalnie mam na 6 sierpnia) ale powiedziala ze juz tydzien w ta czy w ta to bez roznicy
 
OD DOLARES

nie wypuszcza mnie ze szpitala bez dziecka na rekach. Maja mi pomoc urodzic. Ide dzisiaj na usg bo wczoraj wyszlo ze maly wazy 3900 i maja dokladniej sprawdzic wage i podjac decyzje czy bedzie sn czy cc. Ja przy takiej wadze to wole cc ale zobacze co postanowia...pozdrowienia dla wszystkich i trzymajcie kciuki
 
wczoraj dostałam po południu (kolo 13:30) 39 stopni gorączki i nie spadała pomimo podawania leków. Zapis ktg miałam w tym czasie robiony i tez im się nie podobał bo tętno małego było w okolicy 190. O 18 pani doktor wzięła mnie na badanie i rozwarcie dalej było 3cm ale jak schodziłam z fotela odeszły mi wody. Dzięki Bogu czyste. Poszłam pod prysznic i jak mnie skurcze wzięły to myślałam że umrę tak bolało. Od 18:20 byłam na porodówce. Zaczęły się problemy z tętnem dziecka, bo zanikało albo było bardzo słabiutkie więc musiałam być stale podpięta do ktg. Musieli mi podać leki na zwiększenie tętna mojego i tak mną zaczęło telepać że aż się przestraszyłam, ale małemu pomogło bo tętno było w miarę stałe i w okolicy 150. Musieli podać tez coś na zahamowanie skurczy bo skurcze były mocne na 70% a mało efektywne bo rozwarcie zatrzymało się na 4cm. No a potem to się już działo z górki. Wenflon podanie leku na gbs. Wyciek coraz bardziej zielonych wód, ponowny zanik tętna i decyzja o cięciu. O 20:20 wzięli mnie na blok, przyszykowali i o 20:50 syn był z nami :) Niestety od razu musieli go do respiratora podłączyć bo miał problemy z oddychaniem. Dostał 5 punktów APGAR a potem dwa razy po 6 punktów. Urodził się z wagą 3440g i wzięli i zabrali go na patologię noworodków. Najprawdopodobniej ma zapalenie płuc i musieli jeszcze raz podawać antybiotyk na gbs. Dzisiaj już jest z nim lepiej a ja na razie nie mam pokarmu i martwię się czy dam rade karmić a tak bardzo bym chciała.
 
reklama
Do góry