reklama

Na sygnale !!! - wątek BEZ komentarzy

Temat na forum 'Dzieci urodzone w grudniu 2011' rozpoczęty przez agapa, 19 Kwiecień 2011.

1. agapa

agapa Moderator

Piszmy tu wiadomości od grudniówek, które np. musiały poleżeć w szpitalu itp lub mają problemy zdrowotne związane z ciążą.Wątek bez komentarzy!!!

2. kota-behemota

kota-behemota Q & H team

dziewczyny, leze w szpitalu na patologii ciazy! Wszystko ok, bede sie odzywala.

przyjechalam na kontrole z powodu boli i twardnien brzucha, a oni mnie od razu do lozka zapakowali, wstepnie wszystko jest ok, wyniki tez mam dobre, zostalam na obreswacje na kilka dni :-(

Ostatnio edytowane przez moderatora: 8 Wrzesień 2011
  3. reklama
  4. Nastazja

Nastazja Mama Adama Łobuza I

Dziewczyny jesteśmy z Adasiem w szpitalu.. :(

5. agapa

agapa Moderator

Nie komentujcie tego wątku, bo robi się śmietnik - to jest prośba

6. Nastazja

Nastazja Mama Adama Łobuza I

Dziękujemy Wam dziewczyny.. Dziś wyszłam do domu pod warunkiem że bede brała leki i odpoczywała. W poniedziałek dostałam skurczy macicy, dosłownie co pare minut, mój lekarz od razu kazał mi przyjechać i od razu dzwonił na oddział żeby na mnie czekali. Nawet do domu nie mogłam wrócić i się spakować. Na ginkologii już na mnie czekali z kroplówką. Teraz już się uspokoiło, ale biorę leki na podtrzymanie. Najadłam się strachu, ale też Wam powiem, że odpoczęłam i byłam zachwycona opieką w szpitalu i swoim lekarzem. Jestem spokojniejsza. Także mamusie dbajcie o siebie, bo ja mimo, że leżałam w domu z powodu skracającej się szyjki, oszczędzałam się, wylądowałam w szpitalu.
    Jeszcze raz Wam dziękuję :*

7. agniesiaa81r

agniesiaa81r Fanka BB :)

też byłam w szpitalu 4 dni,bo miałam mega bolesne skurcze,ale już jestem w domu

8. kota-behemota

kota-behemota Q & H team

wiadomość od Freiya z facebooka:

"U mnie niestety kiepsko, nie mam jak wejść na bb bo korzystam z netu na telefonie a czeka mnie dziś szpital bo przez 3 tygodnie zmniejszyła mi się ilość wód o ponad połowę i nie wiadomo czy nie wyciekaja :( "

9. kota-behemota

kota-behemota Q & H team

sms od Violett:

"Dziś miałam wizyte i dostałam skierowanie do szpitala bo szyjka mocno skrócona :( i okazało się że to jednak jest dopiero 30 tydzień ciąży więc beznadzieja. trzymajcie kciuki dziewczynki"

10. reklama
  11. Agunia1985

Agunia1985 Fanka BB :)

cześć dziewczyny jestem w szpitalu mała gubi tętno mam rozwarcie i skrócona szyjkę a oprócz tego jakaś infekcje więc nie wiem co dalej

12. Mła

Mła Jestem, jestem ;)

Dziewczyny, kolejny alarm! mamaOskarka wysłała mi smsa:

"Jestem w szpitalu. O 4-rano dostałam silnego krwawienia. Po badaniu USG stwierdzono znaczny ubytek wód płodowych. Zatrzymują mi akcję porodową."

Poleć forum