reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Na sygnale !!! - wątek BEZ komentarzy

reklama

dorotar110

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Pisze tu bo nie każdym fb ny przeczytać Tam ma grupie.
Zacia jest w szpitalu o 22 zaczęła krwawić? Kacperek dostał leki na rozwój płuc, za dużo jej Tam nie mówią ale Kasia wie, że to coś z łożyskiem dlatego krwawila.
Trzymajmy kciuki bo to nie czas by Kacperek teraz wychodził z brzuszka.

dorotar110

Rozwiązania
0
Od ŻABCI

Hej czuje sie ogolnie ok nic mi nie dolega poza krwawieniem.
Mam mocno przodujace lozysko.u ujscia i ono powoduje krwawienie dlatego zostaje na porodowce bo w kazdej chwili moge rodzic czyli CC mnie czeka. Beda robic wszystko zeby maluti posiedzial do 34-37 tygodnia. Lekarz polak wkoncu ktos normalny kazal mi sie nie martwic bo dziecko na tym etapie ur moze zyc normalnie i nieraz lepiej ur przed czasem niz dziecko przetrzymywac.

Qrde jeden dzien a ja zaraz oszaleje bez Maciulka.

dorotar110

Rozwiązania
0
Wieści od ŻABCI

[h=5]Dzien dobry
Melduje sie z oddzialu juz nie porodowki oczywiscie nadal w dwupaku
Od wczoraj od ok 18.30 nie krwawie w cale.
Dzisiaj sie jedynie dowiedzialam ze maly sie jakos przekrecil i jest glowka w bok. Nie rozumie tych ludzi mam nadzieje ze pozniej bedzie tlumacz.[/h]

malenstwo550

Zuzinkowa Mamusia:))
Miasto
obecnie radom
Rozwiązania
0
hej ja tak tylko na chwile wpadlam do domu bo tescie mnie zmienili mala od rana jest pod kroplowkami bo byla sporo odwodniona naszczescie na oddziale juz przestala wymiotowac co mnie najbardziej bulwersuje to fakt ze pogotowie jechalo do nas 1,5 godziny :wściekła/y:

malenstwo550

Zuzinkowa Mamusia:))
Miasto
obecnie radom
Rozwiązania
0
dziewczyny wyszlysmy jestesmy wypisani ale z jutrzejsza data i jakby sie cos dzialo to mamy natychmiast wracac  Zuza juz dobrze sie czuje chodz jest bardzo oslabiona bo malo je i spi  jeszcze jutro mam dzwonic o wyniki posiewu moczu i kupki mamy jeszcze jakies leki na brzuszek no i diete tylko herbatniki biszkopciki buleczka z maselkiem i kleik ryzowy 

asko_

ko&ko-ski
Miasto
tychy
Rozwiązania
0
nie straszę!
nie chcę zeby umknęło między postami, mam nowe wieści od Żabci
zostaje w szpitalu, cesarka ma byc w 37 tyg. czyli wlasnie w okolicach tego 24.09co się zgadza z opinni 2 lekarzy, dziś pani doktor na wizycie zapytała żabci jak ma daleko do szpitala po jej odpowiedzi 5-10 min.. lekarka powiedziała że mogłaby nie zdążyć dojechać. Więc musi zostac dla dobra i przede wszystkim bezpieczeństwa Kacperka i siebie.
Jutro i pojutrze mają jej robic badania glukozy itp bo zastanawia ich spora waga małego ok. 3500g juz teraz, może podejrzewają cukrzycę ciążową??? w każdym bądź razie pocieszyłam ją że waga może się przeciez wahać do 500g -+ więc może wcale mały tyle nie waży, albo poprostu będzie duży chłopak:)

inka85

Mamusia Aleksego
Miasto
Dolny Śląsk
Rozwiązania
0
bez paniki!
wklejam wieści z fb od Żabci:

[h=5]Wczoraj mialam skurcze i spedzilam noc z mezem na porodowce dzisiaj skurcz byly ale z takimi moge lezec na oddziale no i jestem juz u siebie na sali od godz 11.30 melduje ze zlapalam mega dola stracha i nie wiem jak to nazwac.

Cesarka w poniedzialek. Bedzie bardzo ciezka poniewaz lozysko jest i z przodu i z tylu i bedzie bardzo duze krwawienie ktore beda probowali szybko zatamowac przy znieczuleniu w kregoslup. Jezeli to nie przyniesie skutku beda musieli mnie uspic i przeprowadzic operacje wszycia jakiegos balonika a w ostatecznosci jezeli krwawienie nie ustanie usuna mi macice :takie przypadki zdarzaja sie 1/100
W razie pelnego uspienia wyprosza Krzyska ale jak spytalam powiedzieli ze bedzie mogl bym z dzieckiem.
A no i najprawdopodobniej bedzie potrzebna transfuzja krwi mam byc na to gotowa.

Lekarz kazal duzo jesc i pic zeby miec sily na poniedzialek.

Tak bardzo sie boje i mam czarne mysli.[/h]

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
E Na sygnale!!! Wątek alarmowy BEZ KOMENTARZY Dzieci urodzone w sierpniu 2013 32
R Na sygnale !!! - WĄTEK BEZ KOMENTARZY Dzieci urodzone w listopadzie 2013 9
żabcia_tbg Na sygnale !!! - WĄTEK BEZ KOMENTARZY Dzieci urodzone w październiku 2013 21
kota-behemota Na sygnale!!! wątek alarmowy BEZ KOMENTARZY Dzieci urodzone w lipcu 2013 107
monia~ NA SYGNALE! wątek szpitalny Dzieci urodzone we wrześniu 2013 209
Malusiolka Na sygnale!! Czyli wieści ze szpitala. Dzieci urodzone we wrześniu 2016 3
Malusiolka Na Sygnale! Wieści ze szpitala - Bez Komentarza!! Staraczki 2013 w ciąży 11
natkusia SOS na sygnale!! - Wieści ze szpitala [BEZ KOMENTARZY] Dzieci urodzone w sierpniu 2014 0
karmelowa NA SYGNALE! czyli wieści ze szpitala-->BEZ KOMENTARZY Dzieci urodzone w maju 2014 22
emotion_sickness Na sygnale - pilne przypadki, sytuacje, wiesci ze szpitala (bez komentarzy) Dzieci urodzone w czerwcu 2014 21
vinga89 Na sygnale!!! - wieści ze szpitala - bez komentarzy Archiwum styczeń 2014 134
AnSalie Wątek główny :) Forum Główne 0
GabrielaNowak85 Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy Potrzebuję porady 565
A Duchy? Opisz swoją historie - WĄTEK GŁOWNY. Potrzebuję porady 42
A JEDYNACY - WĄTEK GŁÓWNY Jedynacy 3
nicelady BB i okolice - wątek spotkaniowy Majowe mamusie 2020 5
Anusiak1990 Wątek zakupowy grudniowych mamusiek Grudniowe mamy 2019 5
Jivka Tabelka (wątek prywatny) Listopadowe mamy 2019 60
M Wątek zamnięty dla wrześniowych mam 2019 Wrześniowe mamy 2019 6
justjestem Wątek zamknięty Majowe mamy 2019 1
_agnieszka_ Terminy wizyt/zdjęcia USG nowy wątek Lipcowe mamy 2018 170
natala95 Ząbki. Nowy wątek Niemowlaki 9
NeSSi Wątek zamknięty. Dzieci urodzone we wrześniu 2017 16
rozmaryn wieści z porodówek, historie porodów, wątek gratulacyjny :-) Dzieci urodzone w lutym 2017 240
ivi Wątek zakupowy - wyprawka dla maluszków! Dzieci urodzone w listopadzie 2016 1809
ivi Jazda na czterech kółkach czyli wątek wózkowy Dzieci urodzone w listopadzie 2016 726
fazerkamm Wątek Techniczny Dzieci urodzone w lipcu 2016 90
Tusiaczek2402 Wątek zakupowo-wyprawkowy, czyli co kupuje mamusia dla siebie i dzidziusia :) Dzieci urodzone w styczniu 2016 30
krewetka wątek zamkniety-lista Dzieci urodzone w październiku 2015 138
malgorzatkar Wątek TYLKO dla chwalipięt!!! Dzieci urodzone w lipcu 2014 280
katagorka20 Wątek zamknięty Dzieci urodzone w maju 2015 99
ewelak Nasze lipcowe brzuszki :) (wątek bez komentarzy) Dzieci urodzone w lipcu 2015 137
U Wątek zamknięty Dzieci urodzone w lipcu 2014 0
J Wątek Kosmetyczny Dzieci urodzone we wrześniu 2014 11
pscółka i spółka Wątek zakupowy: czyli co polecamy i co odradzamy Dzieci urodzone w październiku 2014 194
malgorzatkar terminy porodów - tabelka (wątek bez komentarzy) Dzieci urodzone w lipcu 2014 1
kamilka87 Wątek Gratulacyjny Listopadowych Mam!!! Dzieci urodzone w listopadzie 2013 73
die_perle Wątek gratulacyjny- witamy nasze maluszki!!! Dzieci urodzone w październiku 2013 289
D NASZE SIERPNIOWE MALUSZKI wątek BEZ KOMENTARZY Dzieci urodzone w sierpniu 2013 3
O Płaskostopie, a rozwój dziecka. Wątek zbiorczy. Roczniaki i dwulatki 0
basia89 Wątek gratulacyjny dla świeżo upieczonych sierpiowych mam ! :) Dzieci urodzone w sierpniu 2013 140
joanna153 Handmade'owy wątek, czyli zrób to sama :) Dzieci urodzone w październiku 2013 113
R Lista Listopadówek - WĄTEK BEZ KOMENTARZY Dzieci urodzone w listopadzie 2013 3
mama wikusi2010 Wątek z gratulacjami dla rozpakowanych mam i ich pociech :) Dzieci urodzone w czerwcu 2013 694
eklerkaa WĄTEK z GRATULACJAMI DLA ROZPAKOWANYCH Dzieci urodzone w maju 2013 556
kamilka87 Wątek zakupowy dla Mam:) Dzieci urodzone w listopadzie 2013 100
Kruczka Wątek Gartulacyjny Kwietniowych Mam !!! Archiwum kwiecień 2013 686
sa_raa Wątek zamknięty Dzieci urodzone w czerwcu 2013 0
Noelle1986 Wieści ze szpitala (wątek bez komentarzy) Dzieci urodzone w maju 2013 103
As 76 Jedzeniowy wątek dzieciowy :D Dzieci urodzone w maju 2012 15