reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na sygnale !!! - wątek BEZ komentarzy

reklama
sms od naszej Asienki:

" Zostawili mnie na oddziale, mam rozwarcie na 1,5 cm, KTG wykazało skurcze, na razie nieregularne, więc skupili się na zbiciu ciśnienia. Jak do środy unormują i poród się nie rozkręci to wracam do domku i czekam :) buziaki "

przekazałam jej nasze wsparcie, to, że kibicujemy i trzymamy kciuki no i info o rozpakowanej Domisi :)

"Ale fajnie :) kolejna grudniowa dziewczynka, teraz przydałby się chłopiec :p dziękuję za wszystkie kciuki i całuję Was gorąco, będę dawała znac co u nas :) "
 
Ostatnia edycja:
następne wieści od Asienki:

"U nas ok, obniżyli mi ciśnienie do 100/60, odstawili już leki żeby nie spadało dalej... Drugi dzień z rzędu o 6 rano miałam skurcze co 10 min, ale później się wyciszyły, więc póki co macica trenuje... mam nadzieję, że jutro nas puszczą do domy skoro nic się nie dzieje :> Ucałuj gorąco dziewczyny, pa"
 
Wiadomość od 27012701:

"Jestem w szpitalu, leżę na patologii ciąży. Miałam bóle, ale wygasły. Rozwarcie na 3 cm, Karolinka waży 2500g. Jeżeli wszystko uspokoi się to jutro albo pojutrze wyjdę, jeśli nie, to nie będą zatrzymywać skurczy i urodzę. Pozdrawiam :)"

I kolejny sms:

"Niby doktor powiedział, że ciąża jest donoszona i że jest prawie 37 tydzień. Ale doradził, abym przynajmniej tydzień lub dwa była w dwupaku. Zostaję w szpitalu minimum 3 dni, a co dalej to zobaczymy. Pozdrawiam wszystkie brzuchatki :)"
 
Przekazałam 27012701 buziaki i delikatną sugestię, że inne koleżanki są jeszcze przed nią w kolejce ;) Napisała, że ma nadzieję, że jednak nie wepcha się przed nie i wróci do domku w dwupaku :)

Dała mi też koleżeńską radę, żebym jednak spakowała swoją torbę.... :))))
 
27012701 napisała:

"Witam. Ja nadal leżę na sali przedporodowej, ale może wieczorem przeniosą mnie na patologię ciąży, jeśli wszystko będzie oki. Nocka kiepska, ponieważ miałam robione co 2 godziny KTG, więc nie pospałam. Odezwę się wieczorkiem. Pozdrawiam. Pa"

:)
 
Dostałam informacje (sms) od Niunia1604:

"Dziś o 12.40 urodziłam Aleksa, warzy 3350g i ma 57cm, ale leży w inkubatorze, bo dostał tylko 5 punktów :-("

Odpisałam, że trzymamy kciuki i zapytałam jak się czuje, czekam na odpowiedź...


ODPOWIEDŹ OD NIUNI:

"Dziękuję, dobrze, już biegam ;-) o 6 zaczęły sączyć się wody, o 7 dostałam skurcze, czop odszedł gdzieś po 10, skurcze miałam co trzy- cztery minuty, więc pojechałam do szpitala, tam miałam ktg, po dwunastej weszłam i od razu poszłam rodzić ;-) a teraz czekam do rana na wieści co z moim skarbem, bo dziś mogę tylko popatrzeć na naszego synka. Jutro dam znać jak coś się dowiem więcej na temat zdrowia maluszka".

Pozostaje Nam trzymać kciuki z Aleksa :)
Odpisałam, że życzymy spokojnej nocy i samych pomyślnych wieści i że czekam na informacje jutro :)

ODPOWIEDŹ:

"Dziękuję i miłych snów życzę ;-) pozdrowienia dla każdej kobietki na bb"
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry