reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na sygnale !!! - wątek BEZ komentarzy

agapa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Czerwiec 2009
Postów
2 948
Miasto
okolice Warszawy
Piszmy tu wiadomości od grudniówek, które np. musiały poleżeć w szpitalu itp lub mają problemy zdrowotne związane z ciążą.Wątek bez komentarzy!!!
 
reklama
dziewczyny, leze w szpitalu na patologii ciazy! Wszystko ok, bede sie odzywala.

przyjechalam na kontrole z powodu boli i twardnien brzucha, a oni mnie od razu do lozka zapakowali, wstepnie wszystko jest ok, wyniki tez mam dobre, zostalam na obreswacje na kilka dni :-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziękujemy Wam dziewczyny.. Dziś wyszłam do domu pod warunkiem że bede brała leki i odpoczywała. W poniedziałek dostałam skurczy macicy, dosłownie co pare minut, mój lekarz od razu kazał mi przyjechać i od razu dzwonił na oddział żeby na mnie czekali. Nawet do domu nie mogłam wrócić i się spakować. Na ginkologii już na mnie czekali z kroplówką. Teraz już się uspokoiło, ale biorę leki na podtrzymanie. Najadłam się strachu, ale też Wam powiem, że odpoczęłam i byłam zachwycona opieką w szpitalu i swoim lekarzem. Jestem spokojniejsza. Także mamusie dbajcie o siebie, bo ja mimo, że leżałam w domu z powodu skracającej się szyjki, oszczędzałam się, wylądowałam w szpitalu.
Jeszcze raz Wam dziękuję :*
 
wiadomość od Freiya z facebooka:

"U mnie niestety kiepsko, nie mam jak wejść na bb bo korzystam z netu na telefonie a czeka mnie dziś szpital bo przez 3 tygodnie zmniejszyła mi się ilość wód o ponad połowę i nie wiadomo czy nie wyciekaja :( "
 
sms od Violett:

"Dziś miałam wizyte i dostałam skierowanie do szpitala bo szyjka mocno skrócona :( i okazało się że to jednak jest dopiero 30 tydzień ciąży więc beznadzieja. trzymajcie kciuki dziewczynki"
 
reklama
Dziewczyny, kolejny alarm! mamaOskarka wysłała mi smsa:

"Jestem w szpitalu. O 4-rano dostałam silnego krwawienia. Po badaniu USG stwierdzono znaczny ubytek wód płodowych. Zatrzymują mi akcję porodową."
 
Do góry