reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NA SYGNALE! wątek szpitalny

monia~

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Luty 2013
Postów
834
Miasto
Kielce
Pozwoliłam sobie założyć nowy temat z uwagi na różne perypetie wśród wrześniówek. Tak aby wiadomości ze szpitala nie mieszały się na wątku lekarzowym. Mam cichą nadzieję, że pierwsze wpisy pojawią się tutaj dopiero w sierpniu (love, ciekawe czy będziesz pierwsza ;-)?). Czego Wam i sobie życzę Kochane!
 
reklama
No to ja pierwsza niestety...
Jutro z samego rana mam się stawić na patologię ciąży i zostanę tam (jak wszystko ok) przez tydzień.
Powodem są bóle w podbrzuszu, o których pisałam kilka dni temu no i cukrzyca - lekarz powiedział, że będziemy oznaczać cukier - jakoś to tam nazwał ale nie pamiętam...
Zaglądał też do szyjki - i powiedział, że: "może być".
W szpitalu raczej nie będę miała dostępu do neta. Nie posiadam super smartfona z milionem aplikacji :)
Chyba nikt nie lubi szpitali...brr.... Aaaa i jeszcze gin mi powiedział, że jest straszne oblężenie - i żebym była przygotowana na to, że mogę leżeć na korytarzu... Git...
Trzymajcie kciuki, żebym tam nie zwariowała i żeby wszystko było OK!
:*
 
e-de - będę trzymała kciuki żeby wszystkie wyniki byly poprawne i żebyś raz dwa wróciła do domu. Prawdopodobnie szpital ma swój internet to może ci mąż przywieść laptopa. Jak ja leżałam to wszystkie laski miały laptopy i ogladały filmy na słuchawkach bo inaczej to można zwariować z nudów ;-)
 
Tego wifi nie byłabym pewna... Ale na lapku już mam kilka fimów przygotowanych, dwie książki spakowane, 500 krzyżówek...
 
EDE współczuje ci bardzo... Mam nadzieje że szybo dojdziecie z tym do ładu... Masz do którejś nr telefonu? Albo któraś do Ciebie żeby dac znac co i jak?
 
e-de trzymaj się kochana !!!
Przeżyłam tydzień w na patologii ciąży więc Ty taka silna kobietka też dasz rade! Oby tylko wszystko dobrze było !!!
Tak gdzie ja leżałam neta nie było za free tylko na komie używałam.
I przygotuj się na telewizor na 2zł teraz to juz chyba wszędzie są na kase ;/

Buziaki w czółko i brzusio :tak:
 
reklama
e-de-trzymaj się dzielnie.Dasz radę.Z cukrem to będą Ci badać zapewne dobowo,tylko na szpitalnym jedzeniu to ciężko będzie.Buziaki
 
Do góry