reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NA SYGNALE! wątek szpitalny

Jadzka - dobrze że juz lepiej :tak: ... a co teraz jak juz tego antybiotyku nie mozesz brać? ... jest jakiś środek zastępczy?
 
reklama
[h=5]wiadomość od galaxii

jade na ip sprawdzić czy wszystko ok bo mam ciśnienie 150/105 i od kilku godz nie czułam ruchow. mam nadzieję że nie odmówią mi ktg
:tak:[/h]po godzinie kolejna wiadomość:

no wiec tak ruchy sa dobre, cisnienie mam 160/105. Zostawili mnie na patologii jak sie nie obnizy to zostaje do konca:( szyjka pozamykana 2.5cm glowka u gory

wiadomość z dziś rana:

Polozna powiedziala przy badaniu ze glowka do nieba:) mam nadzieje ze sie odwroci jeszcze. Teraz wbili mi wenflon a cisnienie z rana mam bardzo niskie. Zobaczymy po poludniu



trzymamy za galaxię kciuki oczywiście!
 
Galaxia wszystko będzie dobrze, jesteś dzielna babka, trzymaj się cieplutko:tak:Kciuki zaciśnięte dla Ciebie i Jasia:tak:
 
u galaxii ciśnienie się unormowało, jeśli dalej tak będzie, jest szansa że wróci w dwupaku jutro do domu. Jas wazy 2900 i jest glowka w dol:)

dziękuje za kciuki i pozdrawia wszystkie dziewczyny :)
 
reklama
Do góry