reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NA SYGNALE! wątek szpitalny

reklama
jezu jaka ja sierota!!!!! dopiero teraz zauważyłam że na szpitalnbym coś sie dzieje!!!!!!!!!!

Galaxia trzymam za Ciebie kciuki oby Cię wypuścili szybciutko, dobrze że z Jasiem wszystko ok:-)
 
galaxia narazie cały czas w szpitalu. nie wiadomo czy ją jutro wypuszczą (okaże się na obchodzie porannym), a to za sprawą wahania ciśnienia. niestety od popołudnia ma nieco podwyższone. jeszcze jedno mierzenie o 23 noi jutro rano.

ps. pozdrawia wszystkie dziewczyny! :)
 
Laski nadal jestem zeby te wiadomosci pisac bez komenatrzy.. ja jak wchodze rzadko to nie moge sie odnalezc a mowa byla ze pogrubione beda tylko wiadomosci ze szpitala a jest calkem inaczej ogarnijmy to jakos
 
reklama
jankesowa nie ma co tutaj zmieniać uważam, bo wątek już jest i trwa, zresztą taka była wola większości... kolejne przeze mnie założone mają konkretnie określone czy są z komentarzami czy nie.

natomiast ja ponawiam prośbę do dziewczyn, aby nie wprowadzać zamieszania, POGRUBIONĄ I POWIĘKSZONĄ CZCIONKĄ PISZEMY TYLKO (!!!) WIADOMOŚCI ZE SZPITALA. podziękowania, wsparcie proszę pisać zwykłą. łatwiej wtedy wyłapać co i jak. dziękuję ;-)
 
Do góry