reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na sygnale!!! - wieści ze szpitala - bez komentarzy

Wiadomość od Nisiao:


Melduję się ze jestem \w szpitalu, rano KTG, potem USG i badanie na samolocie. Mała od 15.01 urosła do 4100g - szok że w ciągu tygodnia tak szybko. No i płynu owodniowego już mniej. Zostawiają mnie w szpitalu jutro będą jakieś badania. Szyjka daleko w lesie zamknięta. Rano w szpitau ciśnienie 140 na 100a teraz spadło do 120 na 80 uff... Coś czuję ze to się skończy cesarką skoro szyjka nadal nic nie ruszła. Pozdrawiam was :)
 
reklama
Hej dziewczynki melduję sie ze szpitala ;)) podobno malowod mam,rano na ktg u mojego lekarza zero skurczy, tutaj na ktg są i to nawet mocn o regularne tyle ze ja je słabo czuje :p
Chyba malenstwo sie przestraszylo bo na obchodzić lekarz mnie zbadał i powiedział ze główka wchodzi w kanał i urodze:) rano kroplowka ;) narazie czekamy;) pozdrawiam i kciuki za resztę dziewcyn :)
 
Wiadomość od Blue:


Jestem w szpitalu na noc połozona, jutro ok 7 maja wywoływac bo dzis nie ma miejsc - ale chyba nie dotrwam do jutra bo skurcze mam póżniej bede pod KTG to sie dowiem.Cos czuje ze to ta noc. Lekarz mnie badał po południu to rozwarcie powiekszyło sie o 1cm co wróży mi poród nocny - buziak nocny dla was.
 
reklama
Wiadomość od Kaha171:

Po baloniku rozwarcie na 2 cm więc jest to jakiś sukces. Mieli mnie przenieść na porodówkę, zrobili mi lewatywę, no i okazało się, że nie ma miejsc więc dzisiaj nie będą wywoływać. Jutro może się uda.

Kaha przysyła też gratulacje dla wszystkich dziewczyn, które dzisiaj urodziły !!! :-)
 
Do góry