reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na sygnale!!! - wieści ze szpitala - bez komentarzy

reklama
Wiadomość od Blanki


Jestem w szpitalu bo Nataniel ma ospę a ja nie przechodziłam niestety... Moja gin skierowała mnie na oddział prosto z wizyty także wyjdę już pewnie z Filipkiem. Mam dostać surowicę i dobrze jeśli od podania minie ze 3-4 dobry wtedy będą ciąć. Proszę o kciuki by Filip nie załapał tej ospy. Pozdrawiam wszytkie mamusie i bobasy!
 
Pozwolę sobie na napisanie kolejnej radosnej wieści,co prawda Katherinne nie dala mi upowaznienia....,ale na CCP napisala,że urodziła cytuję 10:48
,, 3200, 56cm, 10pkt. Na dole na izbie 2cm rozwarcia, po wypełnieniu formalności i przetransportowaniu na porodowke juz 7-8, wiec o znieczuleniu mogłam zapomnieć. Nie wyrobiliśmy się też z antybiotykiem na gbs, mam nadzieje, że bedzie wszystko w porządku. Mam nacięcie i na dodatek jakieś paskudne pęknięcie śluzówki w środku, nad którym trzech lekarzy myślało, mam redon i butelkę w która krew spływa. Przeżyłam, choć chyba cale miasto mnie słyszało. Maluszek śpi. Ma za niski cukier. Będą go badać w kwestii tego paciorkowca jakoś wieczorem. Trochę się ogólnie rzecz biorąc martwię tym wszystkim, mam nadzieje, ze bedzie ok. Juz 3 godziny prawie po porodzie leze dalej na porodówce, nie mam pozwolenia na prysznic.
 
Witajcie i ja w szpitalu rozwarcie na 3 cm narazie czekam skurcze mam ale mnie nie bolą za bardzo zostawili mnie ze względu na tętno dziecka cos im sie nie podoba zaraz mam mieć usg potem test na oxytocyne i antybiotyk na Paciorkowiec czyli możliwe ze bede rodzic dzis lub jutro !!! Boje sie ale modlę zeby sie rozkręciło :)
 
reklama
Do góry