reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na wakacje w WIĘKSZYM składzie ;-)

Dziewczyny a długo sie czeka na paszport?bo ja to myslalam ze jak jestesmy w uni to maly nie musi miec paszportu:-(a tu widze ze wy wszystkie macie
 
reklama
Asiulek dziecko powinno nawet w Unii mieć jakiś dokument( mimo układu z Schengen) Woleliśmy paszport niż dowód, bo jest uniwersalny na wszystkie kraje.My czekaliśmy dwa tygodnie. Pewnie im bliżej wakacji tym dłużej się oczekuje
 
Ostatnia edycja:
Maksymalnie miesiąc tak mówiła pani w urzędzie ale był gotowy wcześniej:tak:
Antila spakowani???
 
My też dostaliśmy na 5 lat:-)
do wyjazdu tylko 2 tygodnie... pomału kompletyję wyprawkę dla małego i jestem przerażona co nam jeszcze trzeba;-)
 
Antila proszę o relację:-) Jak Ania sie sprawowała, no i mam nadzieę że odpoczeliście:tak:
 
Niki było suuuuuper:-)Ania grzeczniutka lot zniosła bez problemu, trochę spała trochę rozglądała się. Miała straszną radochę, gdy ludzie bili brawo pilotowi, pewnie myślała, ze to dla niej;-):-DHotel rewelacja, przystosowany dla rodzin z dziećmi( łóżeczka, krzesełka, specjalne menu dla maluchów)Na miejscu lekarz na szczęście nie musieliśmy korzystać:happy2:Prawie cały dzień byliśmy albo na plaży, albo przy basenie.Wieczorkiem postaram się wkleić fotki. Teraz uciekam, bo dzisiaj na 12 do kardiologa z małą.
 
Czekam na wieści i zdjęcia:tak:
ciesze się że wypoczełaś (o to się najbardziej bałam;-)) no i mam nadzieje że Bartuś podobnie "zniesie" wczasy...
 
reklama
Do góry