reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na wesolo aktywnośc plodu i snu dziecka

emilia1103

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Kwiecień 2010
Postów
294
Miasto
Elblag
ostatnio czytalam o 24 tygodniu i psza "Mama może zacząć notować okresy aktywności i snu dziecka. Po porodzie będzie spało w podobnych godzinach. "
czy zdazylo wam sie to sprawdzic?
bo u mnie by bylo ze moj dzidzus wogole nie spi jest tak aktywny.a pierwszy synek byl leniwy w brzuchu i po urodzeniu caly czas spal.
jestem ciekawa waszych opini
 
reklama
Hm... to może być ciekawie... bo moja malutka teraz w brzuszku buszuje tak między godziną 4 a 5 rano, później między 8 a 9, później dopiero po obiadku około 14/15 i pod wieczór między 19 - 22. Nikiedy poszaleje jeszcze trochę tak ok 24 i 1 w nocy :-) Więc hmmmm jeśli by tak było to w dzień bedzie OK, ale w nocy zostaną mi tylko jakieś 4 godziny snu :-D Ale co tam ,dam radę... przecież nie ja pierwsza i nie ostatnia która bedzie miała dziecko. A poza tym dla maluszka jest się w stanie zrobić wszystko :-)

No ale chetnie poczytam sobie czy u którejś z Was aktywność w brzuszku przełożyla się na aktywność w tzw realu :-D
 
ostatnio czytalam o 24 tygodniu i psza "Mama może zacząć notować okresy aktywności i snu dziecka. Po porodzie będzie spało w podobnych godzinach. "
czy zdazylo wam sie to sprawdzic?
bo u mnie by bylo ze moj dzidzus wogole nie spi jest tak aktywny.a pierwszy synek byl leniwy w brzuchu i po urodzeniu caly czas spal.
jestem ciekawa waszych opini
Jak byla w brzuszku to caly czas aktywna rzadko spala!
i u mnie w 100% sie to sprawdzilo! poczatkowo w ogole w dzien nie spala... i dziwilo mnie to bo caly dzien ktos ja bral sciskal jak to zawsze szal na poczatku a ona i tak nie miala dosc..i jak wstala o 9 tak do 23 czasem 24 szalala.. po ósmym tygodniu zycia udalo mi sie ja przestawic na spanie od 19:30 czy 20 do rana! no i teraz jakies skromne drzemki sa.. czasme 2 po 2 godziny a czasem 3 po 15 minut!
 
Ostatnia edycja:
A to moja mała w brzuszku szalała strasznie za dnia od 17tc jak zaczęłą kopać to nie przestawała :-) w nocy nie wiem, bo spałam, a Oliwia mi nie przeszkadzała. Teraz mała od 2 mc życia przesypia całe noce i do tego w dzień ma 3 drzemki około 4-5 godzin śpi w dzień.
 
gdy bylam w ciazy moj Kacperek bardzo wariowal jak mialam juz isc spac. Takze przez nastepne 2 godziny nie mogam oczywiscie zasnac bo maly mi poprostu nie dal. Teraz KAcper ma juz 5 miesiecy i nie chce zbytnio spac. za to drzemie sobie kolo godziny 18 i gdy go wybudze bo wiadomo wypoczety nie bedzie chcial pozniej spac to urzadza mi taki koncert ze masakra...w nocy tez wstaje 3- 4 razy do karmienia za to od rana do okolo godziny 14 nie je nic....nie wiem juz co robic...5 miesieacy i kazda noc praktycznie zarwana...
 
Coś w tym jest, mój Igor w brzuszku był grzeczny i teraz też jest.

Noce w brzuszku całe przesypiał, i po porodzie bardzo szybko również zaczął przesypiać noce. W ogóle nie mamy z nim problemu jeśli chodzi o sen.

W brzuchu po nocy budził mnie kopniakami po 7 rano i teraz też tak wstaje.
 
O emilia właśnie zauważyłam że jesteś z Elbląga, pozdrawiam my też jesteśmy z E-g.
 
reklama
Oby to nie była prawda;p bo moja mała to straszna wiercipięta, praktycznie cały czas się przeciąga, wali kopniaki i przesuwa się, jedynie gdy kładę się spać (koło 23) to mam trochę spokoju, i po południu tak między 15 a 18, a tak to cały czas dzikie harce. Miejmy jednak nadzieję że nie będzie takim małym diabełkiem bo mamusie zamęczy;p
 
reklama
Do góry