reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na wesoło-humor październikówek

Mi czasami też trudno stać w kolejce, a najtrudniej było w 3 miesiącu kiedy wszystko mi śmierdziało, prawie nic nie jadłam i ciągle mi było słabo. Ale wtedy nie było nic widać więc stałam dzielnie. Może wykorzystam brzuszek jak będzie widoczny ;-)
Też przepuszczam innych w kolejce, może ta dobroć do mnie wróci i ktoś mnie przepuści:-)
 
reklama
ja do łez uśmiałam się z tego


z forum gazeta......


Witam
Mam 20 lat.
Dziś wraz z dziewczyną(19 lat) pociągnęliśmy się fantazji
i chciała abym jej pojeździł członkiem po pupie.
Wciągnięty w igraszki zgodziłem sie na te pieszczoty..
Jezdziłem z góry do dołu aż zjechałem całkiem o tym nie myśląc
za bardzo w dół i czułem jak wszedł łepek do pochwy.
natychmiast go w wyciągnęłem był tam może 2-4 sekundy..

Moje pytanie może być dla niektórych śmieszne,
ale wolę się upewnić aby nie kupywać za kilka tygodni sznurka
i nie zawijać pentołka...

Czy kobieta może zajść w ciąże jeśli wsadzi jej sie sam łepek
do pochwy ale bez wytrysku i to na 2-4 sekundy?

Czy warto zasięgać po tabletke PO za 70 zł (chroni przed ciążą gdy sie odbywa stosunek nawet po 72h [tu go nie było] )

Czy nie mam się czym martwić i przejmować?

Pozdrawiam Serdecznie


  • [h=4] Re: Czy umieszczając łepek na 3 sekundy mozna zaj[/h] 13.04.12, 00:46 Odpowiedz

    Z łepkiem możesz sie nie przejmować. Jak byś włożył penisa to mógłbyś mieć kłopot. A jeszcze większy dziewczyna potencjalnie rodząca dziecko facetowi o inteligencji melona.
    --
    Bądź biseksualistą, w ten sposób podwajasz swoje szanse.
  • [h=4] Re: Czy umieszczając łepek na 3 sekundy mozna zaj[/h] 13.04.12, 01:08 Odpowiedz

    To Twój "łepek" zapładnia ;>

    Człowieku - miałeś biologię w szkole ?? Z resztą co ja się pytam, pewnie wtedy zanurzałeś "łepek"...

    Nie martw się - sznurek drogi nie jest, a i "pentołka" z instrukcją obsługi dasz radę "zawinąć"
    wink.gif

  • [h=4] Re: Czy umieszczając łepek na 3 sekundy mozna zaj[/h] 13.04.12, 07:25 Odpowiedz

    W "łepek" to ty się puknij. I to porządnie.
 
Historyjki z życia wzięte [przeczytane w necie]

[h=1]elegantka u ginekologa[/h] moja koleżanka opowiedziała mi co przytrafiło się jej mamie.mama wybierała się na kontrolne badania do ginekologa,wiec poszła sie oczywiscie umyc a przy okazji troche psiknac we wiadome miejsce dezodorantem zeby pachniec.
pan doktor kazał sie jej rozebrac i usiasc na kozetke,kiedy do niej podszedł usmiechnał sie pod nosem i stwierdził;ale sie pani wystroiła;potem ja zbadał kazał sie ubrac przepisał co nalezy i wyznaczył nastepny termin wizyty . po powrocie do domu mama opowiedziała mojej kolezance o wizycie i o tym ze doktor tak jakos dziwnie sie smiał.moja kolezanka byla troche zdziwiona no bo niby z czego moze smiac sie ginekolog podczas badania ale po chwili pyta swoja mame ;a jakim to ty sie dezodorantem psikałas ;a on na to ;tym co stał na szafce;moja kolezanka nie mogła opanowac smiechu kiedy sie troche uspokoiła wyjasniła swojej mamie z czego smiał sie lekarz; na szafce stał nie dezodorant ale lakier do włosow z brokatem.wcale sie mu nie dziwie to musiało super wygladac..
 
Wypad w babskim gronie

Dwom przyjaciółkom po długich namowach, udalo sie wreszcie przekonać mężów, zeby zostali w domu a same wychodza na kolacje do knajpy zeby przypomniec sobie "dawne czasy".
>
Po zabawnie spedzonym wieczorze, dwoch butelkach bialego wina, szampanie I ...


W drodze powrotnej obie nachodzi "nagla potrzeba", moze
Dlatego ze duzo wypily. Nie wiedzac gdzie isc sie wysikac bo bylo juz bardzo pozno, jedna wpada na pomysl I mowi do drugiej:
>
- wejdzmy na ten cmentarz, tutaj napewno nikogo nie bedzie,

Wchodza na cmentarz, najpierw jedna sciaga majtki, sika, wyciera sie tymi majtkami i oczywiscie je wyrzuca...

Widzac to, druga do razu sobie przypomina, ze ma na sobie droga markowa bielizne I szkoda by ja bylo tak wyrzucic. Sciaga wiec majtki, wklada je do kieszeni, sika i zrywa kokarde z pierwszego lepszego wienca, zeby się "podetrzec".

Na drugi dzien maz pierwszej, dzwoni do meza drugiej:

- Jurek, nawet sobie nie wyobrazasz co sie stalo! To koniec mojego malzenstwa!

- Dlaczego?

- Moja zona wrocila o 5 rano kompletnie pijana I na dodatek bez majtek. Do razu wywalilem ja z domu.

Na to drugi:

- Marek, to jeszcze nic, wiesz co to wykombinowala moja? Nie tylko przyszla pijana I bez majtek, ale miala wlozona w tylek czerwona kokarde z napisem: "NIGDY CIE NIE ZAPOMNIMY, LUKASZ, IGNAC, STASIEK I POZOSTALI PRZYJACIELE




@@@@@@@@@@

Jedzie kobieta samochodem. Nagle usłyszała głośny hałas na zewnątrz, zatrzymała się, wychodzi z samochodu i patrzy wokół. Zobaczyła na ziemi jakąś część, dźwiga ją z trudem próbując dopasować ją gdzie się da. Nie mogąc znaleźć miejsca, z którego odpadła, zataszczyła część na tylne siedzenie i jedzie do mechanika.
Po przeglądzie mechanik mówi:
- Samochód w zupełnym porządku, ale ten właz kanalizacyjny trzeba zawieźć na miejsce..
 
Ostatnia edycja:
Ostatnio gdzieś na forum czytałam pytanie dziewczyny czy w ciąży można się opalać, bo ona słyszała, ze nie, bo wtedy się podgrzewają wody płodowe i dziecko może się ugotować. Chciałby się upewnić....... :szok:
 
ojejku Sandy :) coś czuję że wszyscy w biurze się na mnie dziwnie patrzą, jak tak siedzę przed kompem i płaczę ze śmiechu :)
 
reklama
:laugh2::laugh2::laugh2:a to się uśmiałam
Wiecie co nie wyobrażam sobie w ogóle się tam psikać jakimś dezodorantem,a poza tym wyobrażam sobie już wszystko sztywne i klejące od lakieru:-p
Mi się przypomina historia jak znajoma była w ciąży i szła na wizytę tylko do tej pory nie wie jak ona to zrobiła,że ogoliła sobie tylko pół.I lekarz do niej hasło: o jakaś nowa fryzurka?A ona burak centralny:laugh2:
A co kolejek obie strony mają rację ja też przed świętami łaziłam z koszykiem po sklepie i ledwo go niosłam a miałam iść po parę rzeczy i wzięłam mały koszyk,miałam wziąć do niego wózek ale koleś mi drapnął ostatni sprzed nosa:crazy:i tak taszczyłam to po sklepie i jeszcze Zuzka latała za mną.No ale stanęłam do normalnej kasy bo nie widać ciąży a nie miałam ochoty się z kimś dochodzić czy usłyszeć coś przykrego.Nadźwigałam się ledwo to do auta doniosłam ale cóż.Ale fakt jakby się ktoś przy mnie tak zachował bezczelnie to też by mi ciśnienie podniosła a nie wzbudziła litość.
 
Do góry