reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na wesoło!!! ;)

reklama
Przy Hance nic z powyższych zdjeć mnie nie zaskoczyło..... narzędzia budowlane to przesada (trzymamy w pokoju niedostępnym dlamłodej), a kota nie maluje bo go nie ma..... ściany mamy pomalowane kredkami, wysypuje mąke, proszek, wszędzie są odbite jej łapki, notelle też raz rozsmarowała po kuchni a sudocrem już tyle razy że już nie liczę... wysypywanie ubrań z półek i papierów różnych to u nas codzienność... Jeśli ma mnie to przerazić to..... ja poprosze jeszcze trojaczki ;)
 
oj tak eli :-) u nas to samo. Młoda uwielbia wywalać wszystko z szafek. Mąka, makaron, bułka tarta, raz już zbiła szklaną miskę, wyjmuje śmieci z kosza, moje gacie roznosi po całym domu :-) masakra! no i oczywiście sudokrem hehe. Raz nie domknełam drzwi do pokoju, w którym mam swoją "pracownię" i porozwalała mi wszystkie koralkiki, no i w kibelku uwielbia grzebać i wrzucać do niego patyczki do uszu.
 
Mąż i żona siedzą przed tv.
Mąż do zony mowi- podaj piwo
na to zona- a moze tak magiczne slowko?
Mąż- hokus pokus czary mary zapier...j po browary ;)
 
Do góry