reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

na zakupy hejjjj z 3 tyg maluchem

Z początku, gdy maluch miał kilka tygodni również unikałam wychodzenia do tłumów. Z resztą Adaś urodził się w styczniu więc pogoda nie sprzyjała na spacery, ale teraz czym cieplej częściej wychodzimy. A co do marketów z małym byłam w nich dopiero dwa razy
 
reklama
My wychodziliśmy z małą od samego początku do sklepów. Oczywiście nie zrozummy się źle :p - nie odwiedzam galerii handlowych co drugi dzien ;D ale z racji, że mieszkamy daleko od rodziców nasza mała była skazana na chodzienie do sklepów z nami. Zaraz po urodzeniu Majki staralismy sie jednak nie zabierac jej do sklepów (albo nie na długo) bo była jesien, choroby i inne zmartwienia :p :) ale dziecko nie jest dla mnie problemem kiedy musze cos załatwić :)
 
Ja swoje dzieci zabieram wszędzie ze sobą odkąd skończyły ok 3 tygodnie. Synek chyba nawet troszkę wcześniej bo urodził się jak było ciepło.
Oczywiście nie chodzimy wtedy kiedy jest mnóstwo ludzi tylko zazwyczaj rano jak jest spokojnie.
Dzieci przynajmniej przyzwyczajają się do takich wyjść i nie marudzą, że trzeba je gdzieś zabrać.
Jak synek miał 2 m-ce to zabierałam go ze sobą na uczelnię do Poznania (jakieś 120 km) i później za każdym razem chodziliśmy trochę po sklepach, galeriach itd. Nie zauważyłam, żeby mu to szkodziło.

Dzisiaj mamy za sobą wypad w trójkę to Tesco na tygodniowe zakupy.
 
Do góry