reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na zakupy - porady i doświadczenia:-)

reklama
Kluska daj znać, jak się sprawdzają, bo rozglądam się za butami. Igor w 3 minuty zrzuca większość butów, więc muszą być dość głębokie i dobrze zapinane, po drugie on nie znosi się ubierać, więc muszę je założyć w 2 sekundy, po jednej na każdy but, no i chcę, żeby były ciepłe, robi się chłodno. Obejrzałam wszystkie jakie są i chcę kupić właśnie takie, jak zamówiłaś, ale w Zarze były nieładne a w H&M różowe... Czy Dominik skopuje butki? jeśli tak, to skrobnij, czy te zostają na fikających nóżkach :)
 
Asiu,
mam ten sam problem- chętnie skorzystam z Waszych doświadczeń. Na jesień mialyśmy adidaski, ale mala wyrzucala je daleko daleko przed siebie. Zimowe narazie też fruwają w powietrzu zaraz po zalożeniu, wiec jestem ciekawa jak te EMU na fikających nóżkach i dla sprawnych rączek i w ogóle.:tak::tak::tak:
 
Dominik zrzuca butki i skarpetki też:baffled:. EMU jeszcze nie dotarły, ciągle czekamy ale na aukcji jest wyraźnie napisane że może to potrwać 2 tyg więc jestem cierpliwa. Ja sobie chyba też kupie EMU na zime:blink:
Dam znć jak się sprawdzają
 
Gosia 78
Ja gdybym kupowała spacerówkę to Coneco - Solar

Solar_Niebieski.jpg

moz-screenshot.jpg
moz-screenshot-1.jpg
 
Ika w Zarze w Galerii Mokotów widziałam ładne butki podobne do Emu, wysokie, zapinane z obydwu stron na rzepy, tylko, że...... różowe :-D hehe, co powiecie na różowe butki dla chłopca? sporo kosztowały, bo 99 PLN
 
rekinasia - rozowe mmmmmm kolor fajny niektorzy ubieraja chlopcom rozowe rzeczy albo dziewczynkom niebieskie wkoncu mawia sie ze dziewczynki powinny nosic niebieskie rzeczy bo maryja przeciez caly czas byla odziana w niebieski kolorek :-D
no a butki rzeczywiscie troche drogie
 
Patrysia no rozwaliłaś mnie Maryjką :-D Jezusek latał chyba w rzymkach albo innych sandałkach, sugerujesz, że powinnam się tym kierować przy zakupie butów dla Igora??? :cool::rofl2::errr::rolleyes: fakt, że we Włoszech widziałam mnóstwo facetów w różowym kolorze, z cyrkoniami, cekinami, brokatem na t-shirtach - najwyraźniej tam różowy nie jest zarezerwowany dla dziewczyn :-D w Polsce rzadko u chłopaków hetero się widuje takie zestawienie
 
reklama
Ja mam coneco saper Łatwo się składa, duży kosz na zakupy rozkłada się dopozycji lezącej i Oliwka uwielbia w nim jeżdzić Minus taki że mały dziecko powyżej dwóch lat chyba już w nim nie pojeżdzi, matrial wóżka impregnowany ale struktura w "guzki" i szlak mnie trafia gdy muszę go doczyścić idealnie spawdza się gdy trzeba załadować do samochodu a poźniej wyładować podejść z dzieckiem do przedszkola i po drodze zrobić jeszcze zakupy
A co do różowych bucików dla chłopczyka to też raczj bym nie kupiła .... jakoś tak dziwnie by mi z tym było ...:sorry2:
 
Do góry