reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na zakupy - porady i doświadczenia:-)

reklama
Mysza- no nasze maluszki są jeszcze trochę za małe na zappa. Ale jeśli zakup spacerówki wypadałby na ok. 1.5 roczku dziecka to czemu nie??
Ja nie kupuje kombinezonu. Tu gdzie jestem nie ma zim. Czasem temp. spada do -3C to nie widzę potrzeby zakupu kombinezonu- jeszcze by mi się ugotował:-p mam śpiwór, kurteczkę grubą- to powinno wystarczyć. Ale jeśli bym kupowała to raczej jednoczęściowy.
 
Hej dziewczyny!
Ja mam ogromny problem z zakupieniem bucików dla mojej małej Różyczki... z moim K. odkryliśmy że córa ma wysokie podbicie tak jak my oboje!:baffled: a może to kwestia niedoświadczenia? Za chama nie możemy jej wcisnąć żadnych bucików, jedynie balerinki...ale balerinki na zime...:szok: przecież każde 7 miesieczne dziecko ma otłuszczone stópki i producenci to przewidzieli, nawet 2 numery wieksze buciki nie wchodzą!
 
Wczoraj kurier dostarczył wózek Coneco Solar - błyskawiczna przesyłka zrealizowana w 24 h:-):tak: Dziś była pierwsza przejażdżka - po asfalcie czy innej utwardzonej drodze jedzie całkiem nieźle natomiast po trawie niestety dużo, dużo gorzej:no:. Będziemy musieli dokupić parasolkę, bo rączka się nie przekłada ale to chyba typowe dla spacerówek składanych do parasolek.
 
Gosia 78 - i to akurat ja, Tobie poleciłam ten wózek... Często go widuje u różnych kobiet i bardzo mi się podoba. Wiem, że ja bym go kupiła i dlatego poleciłam. Szkoda, że się nie sprawdza...
 
apina - nie wiem co Ci poradzic :zawstydzona/y: poszukaj w innych sklepach cos musi sie znalezc :-)
gosia78 - moja wozek conecco flash tez nie za bardzo po trawie czy piasku ale ogolnie jestem z niego zadowolona :-D
 
Wlasnie kilka dni temu mielismy mala klotnie na forum glownym na ten temat. A temat jest bardzo ciekawy bo tak wlasciwie nie wiadomo co robic z tymi chodzikami. Jestem w tej samej sytuacji co ty ewelinakk. tez kilka dni temu dostalam chodzik i nie wiedzialam uzywac czy nie. Ja po prostu uzywam go sporadycznie, bo moj Mati nie chce w nim przebywac. Ale nie tylko nie chce byc w chodziku nie chce byc w wozku ani tez w chustawce. Mysle ze odpowiednio dozowany chodzik tak zaraz nie zaszkodzi. Gdybys miala cale dnie trzymac tam dziecko to co innego ale przez kilka minut nic nie powinno sie stac. Dziecko w tym wieku jest juz silne.
 
reklama
Do góry