reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na zakupy - porady i doświadczenia:-)

reklama
A dziekuje bardzo. Chyba nie tylko mi się przyda :-)
Tak więc temat na czasie.... śpiworki :-D Piszcie jakie polecacie, macie, jakich nie kupowac itd. Ja juz zakupiłam i moge powiedziec narazie tylko tyle, ze jest 100 % bawełny w nim. Dziś będzie próba, więc napiszę więcej. POzdrawiam i jeszcze raz dzięki.
 
Hej
Ja mogę polecić hmmmm :-) może ktoś poleci - co kupujemy na zimę?? jakieś buty?? u nas narazie babcia bambosze wełniane zakupiła - ale zastanawiam ...

Bo w sumie nasze dzieciaczki mogą zmarznąć w nóżki naszą jesienią??

Ja na jesień mam kurtkę nieprzemakalną. Pod to sweter i wydaje mi się że powinno być oki :-)
 
heh ja kupiłam ostatnio michałkowi adidaski, tylko takie niesznurowane. I oddałam :-:)wściekła/y: bo ściągał. Narazie jeszcze jest za mały, nie ma jeszcze w jego rozmiarze sznurowadeł. A tymczasem ja ratuje sie takimi botkami na gumce. Kupiłam w Mother care takie buciki białe z materiału, na gumce (nie ściskają za mocno) i są rewelacyjne. Michał ich nie zsuwa.
Pozatym to pokupiłam już małemu skarpetki takie grube, antypoślizgowe. A co do kurtki:confused: Ja chyba nie będe kupować. Już sam mój wózek tak grzeje od spodu, że przeważnie jest mokry jak wyciągam Miśka. Mam śpiworek, więc chyba tylko bluzy i sweterki jakies kupie.
 
Dziewczyny mogłaby mi któraś z was polecić jaką fajną zabawkę- pozytywkę. Chodzi mi o coś ciekawego i żeby dość długo grało.
 
Paulineczka mamy fortepianek ( czy jak to nazwać ) z Chicco Wiesz , takie co po naciśnięciu jakiegokolwiek klawisza zaczyna grać melodyjka ( przyjemne dla ucha w odróżnieniu od zabawek tego typu z innych firm) a klawisze migaja światełkami w rytm granej melodyjki, oprócz tego są kotki , pieski które też miaczą szczekają ... Oliwcia uwielbia tym się bawić
Co do śpiworka nie pomogę Zadna z moich dziewczyn nie tolerowała śpiworka więc nawet sie nie ozglądam za innym .
Na chłodniejsze dni mam dla Oliwki kutkę z polaru i wełniane bambosze , na jeszcze chłodniejsze dni kombinezon ze stópkami a jak już zacznie mi chodzić to zamienimi na taki bez stópek ... i rozejrzę się za kozaczkami ... tylko pytanie czy znajdę rozmiar mniejszy jak 20?:confused:
 
Ja swojemu zakładam papcie z lemingo mam 19 po Kubusiu jeszcze to na teraz na zime dostalam kozaczki 19/20 tak piszą ale mam kombinezon ze stópkami póki co wiec sie zobaczy na chłodne dni mamy polarka
śpiworka nie kupuje bo zadne z moich dzieci nie lubiło wiec nie próbuje z Bartkiem

a z zabaweczki mamy taka gra bardzo długo i małemu ise podoba zreszta oboje z Kubusiem sie bawia tym

LITTLE TIKES 1621 MUZYCZNY OGRODEK ZABAW 5w1 NOWY! (429943796) - Aukcje internetowe Allegro
 
Właśnie zamówiłam szczeniaczka uczniaczka na allegro. Mam nadzieje, że zdąży dojść do wylotu mamy. A co do tych grających zabawek, to mam ich trochę- bardzo sie one mojemu dziecku podobaja, tylko ze graja dosc krótko. Zastanawiam sie nad takim fortepianem, albo tym muzycznym ogrodkiem, ale takie to chyba znajde tutaj. Poszukam cos jeszcze na allegro.
A co do cieplych ubrań c.d. po dłuższym namyśle stwierdzam, ze jednak napewno kutrki nie kupie, a jedynie jakies cieple bluzy etc. tu gdzie jestem nie cierpi sie tyle na zimno co na deszcze. W zime max. to jest -3 w nocy, więc przydadzą mi się tylko jakieś nieprzemakalne rzeczy.
 
reklama
Do góry