reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na zakupy - porady i doświadczenia:-)

rekinasia - :-D te haselko z Maryjka uslyszalam kiedy od pewnej znajomej ktora mowila wlasnie o tym ze tak mawiali jej rodzice zeby ona dziewczynke ubierala na niebieski kolor :-) hihi no a rzymki japonki czy tam jeszcze co innego to chyba nie na zime :-p:-D te emu genialne ale moze inny kolor :cool2:
 
reklama
Paulineczka - gdyby ten wózek się rokładał na płasko - to już bym go kupiła:-) ślicznie się składa:-D ale w sumie Mikolaj za mały by siedzieć tak długo jeszcze :-(
 
dziewczyny a na zime decydujecie sie na kombinezon 2-czesciowy czy 1-czesciowy :confused:
jak narazie to mam tylko z zeszlej zimy (bo byl za duzy) 2-czesciowy ale teraz mam zamair kupic 1-czesciowy zeby miec dwa bo jak pamietam to Sewek jak sie urodzil nie mial kombinezony 1-czesc. bo nie mielismy (pozyczalismy czasem od szwagierki bo miala niebieski do swojej corki) tak to mial gruba kurtke z cheeroke
a teraz chcialabym juz wyjsc z nim na sanki wiec najlepszy bylby caly kominezon :-)
a jak u Was z zakupem macie jzu czy kupujecie :confused:
 
Hej
My dostaliśmy dwu częściowy - spodnie na szelkach :-) plus kurtka z rekawicami :-)

Zastanawiałam sie nad jednoczęściowym - ale jeśli wejdę z Mikim do sklepu to wolałabym mu zdjąć tylko kurtkę ...

Ale jednoczęściowy - to pewność że nie podwinie się i np nie zawieje pleców...
 
reklama
Ja też mam jednoczęściowy kupiłamjeszcze jak chodziłam w ciąży:tak:jeden już oddałam siostrze a drugi jest dobry:tak:
 
Do góry