reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na zakupy wyprawkowe - adresy sklepów!

Elżbietka, w Warszawie jest jeszcze jeden sklep, który bardzo lubię. Nazywa się "Gucio" i jest przy Komisji Edukacji Narodowej na Ursynowie. Numeru nie pamiętam ale sklep jest przy stacji metra Stokłosy, prawie na przeciwko tego dużego kościoła. Bardzo duży wybór ubranek i w ogóle wszystkiego, choć sam sklep jest nieduży. Już parę razy kupiłam tam rzeczy, których gdzie indziej nie mogłam znaleźć.
 
reklama
Muszę odwołać: właśnie dziś tam byłam i zlikwidowali ten sklep, a to był mój ulubiony :-(, nie wiem jeszcze czy gdzieś go przenieśli.
 
IMG_5101.JPG
IMG_5101.JPG
IMG_5101.JPG
IMG_5101.JPG
Warszawa

www.piotruspan.com.pl

Morzna przez internet ale glównie wózki, natomiast na miejscu maja asortyment podobny jak w świecie dziecka tylko ze taniej, warto zajrzeć:-)

oraz sklepik na

Jagiellonskiej 2 nie pamietam jak sie nazywa
 
Warszawa ul. Grójecka (nr nie znam) przy skrzyzowaniu Grójeckiej i Bitwy Warszawskiej 1920r. vis a vis banku tylko po drugiej stronie ulicy jest taki mały sklepik - mają w nim wszystko-ubranka, akcesoria,zabawki.I naprawde super niskie ceny-niestety nie pamiętam nazwy sklepiku. A idąc dalej wzdłuz Grójeckiej w strone pl. Narurtowicza-jakies 50 m dalej jest drugi sklep Family Shop-bardzo dobrze zaopatrzony zwlaszcza w drozsze zagraniczne produkty ale niestety nie jest juz tak atrakcyjny cenowo...
 
Warszawa ul. Grójecka (nr nie znam) przy skrzyzowaniu Grójeckiej i Bitwy Warszawskiej 1920r. vis a vis banku tylko po drugiej stronie ulicy jest taki mały sklepik - mają w nim wszystko-ubranka, akcesoria,zabawki.I naprawde super niskie ceny-niestety nie pamiętam nazwy sklepiku.

Pewnie chodzi Ci o Pinokia, którego pamiętam jeszcze z mojego dzieciństwa ;) Teraz znacznie pomniejszyli ten sklep, jeśli chodzi o powierzchnię, ale z tego co piszesz asortyment pełen :)
 
Tak, dokładnie o Pinokia!:tak: Alez mi pamięc szwankuje- to pewnie z niedotlenienia.Sklepik nie jest moze najnowoczesniejszy ale ma spory wybór ubranek dzieciecych w przystępnej cenie.
 
Witam serdecznie wszystkie styczniowe mamy i gratuluje!

Ja jestem mama grudzien 2005, wiec juz "stara mama".

chcialam Was zaprosic na moje aukcje na kotrych w ramach remanentu w szafie sprzedaje wszystkie zupelnie nowe nigdy przez moja corcie nienoszone ciuszki. W wiekszosci sa to ciuszki mothercare ale nie tylko. W kazdym razie wszystkie sa angielskie. Dzisiaj udalo mi sie wystawic kilka jutro na pewno jeszcze doloze. Glowa boli od tego ile prezentow nigdy nie dalysmy rady zalozyc....tyle ich bylo..... ;-)

Oto link do moich aukcji - zapraszam!

Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Szkoda ze nie ma żadne dziewczyny co zna hurtownie w Dąbrowie Górniczej , Bedzinie , Sosnowcu , Czeladzi , Katowicach z ciuszkami dla niemowlaka jeśli jest taka niech się podzieli informacją

Dziękuje :-)

Niesamowita - ale ty przecież znasz hurtownię z Czeladzi, bo gdzieś wyczytałam, że tak pisałaś. Czy ty przypadkiem nie zajmujesz się handlem?:eek: bo twoje posty często sprawiają wrażenie "reklamowania"..... wybacz, ale tak to widzę ...
 
Do góry