reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na zdrowie - czyli co stosować jak nas choroba rozkłada.

Buderin jest fajny na alergie dalej jest na receptę? Nie biorę progesteronu zarazilam się od córki Trzeci tydzień nos zatkany ale już jest lepiej
 
reklama
tak, na recepte no ale ja mam obczajone kilka aptek ktore daja bez recepty leki, no zwlaszcza tak banalne jak krople do nosa:) no wiem ze w ciazy nie powinnam ale np. moja gin z tytylem prof nie umie policzyc ile mi lekow trzeba na miesiac i w zeszlym mi zabraklo:)

Zeby do czegos dojsc trzeba wyruszyc w droge
 
tak, na recepte no ale ja mam obczajone kilka aptek ktore daja bez recepty leki, no zwlaszcza tak banalne jak krople do nosa:) no wiem ze w ciazy nie powinnam ale np. moja gin z tytylem prof nie umie policzyc ile mi lekow trzeba na miesiac i w zeszlym mi zabraklo:)

Zeby do czegos dojsc trzeba wyruszyc w droge

Są takie apteki? A skąd jesteś przypomni proszę
 
Buderin jest fajny na alergie dalej jest na receptę? Nie biorę progesteronu zarazilam się od córki Trzeci tydzień nos zatkany ale już jest lepiej
buderin na alergię?? Kiedyś go miałam ale po prostu na zatkany nos, ja teraz hitaxę fast na alergię biorę bo niestety pylenie czy coś się nasilło bo katar bardziej dokucza, na szczęściej po tym szybko przechodzi .a co do aptek to tak jest,czasami się udaje bez recepty coś dostać.
 
Tak tak buderin mi pomógł jeszcze kiedyś w podstawówce Miałam wiecznie problemy z gardłem tak mnie bolało chodziłam po laryngologach którzy nic nie stwierdzali Dawano mi niby antyalergiczne (do psikania gardło nos) leki które nie przynosiły efektu W końcu trafiłam do dobrego aletgologa, uczulenie na roztocza i zboża oraz kot Dostałam zyrtec buderin do nosa i moje męki skończyły się A wcześniej lekarze sugerowali mojej mamie symulacje choroby i pytali jak się uczę bo chyba chce unikać dzięki wizytom szkoły... Rynce opadajo ;)
 
mialam zaraportowac wiec informuje ze buderin znacznie zmiejszyl moj nocny katar. bardzo mnie zadowolil tylko nie zapytalam jak dlugo moge go stosowac?:(((

Zeby do czegos dojsc trzeba wyruszyc w droge
 
Kiedyś go stosowałam to chyba maks kilka dni można brać, przynajmniej z tego co pamiętam, ja biorę leki doustne na alergie i jest ok, ważne że nie usypiają bo na niektóre reagowąłam sennością a czasami gdzieś trzeba podjechac, zresztą w pracy też półprzytomna nie mogę być ;)
 
reklama
Kiedyś go stosowałam to chyba maks kilka dni można brać, przynajmniej z tego co pamiętam, ja biorę leki doustne na alergie i jest ok, ważne że nie usypiają bo na niektóre reagowąłam sennością a czasami gdzieś trzeba podjechac, zresztą w pracy też półprzytomna nie mogę być ;)
no dzieki. przestalam po tygodniu i poki co katar nie wraca. hihi a meczylam sie z nim 4-6 tyg i po co?:) eh, czasami wystarczy poprosic!:)

Zeby do czegos dojsc trzeba wyruszyc w droge
 
reklama
Do góry