reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nabiałowe sprawy

Hmmm.Jogurt od 6miesiąca życia..bez przesady tak jakby te dzieciątka musiały już to jeść.:no:
11 miesiąc to co innego.właśnie w ty miesiącu można wprowadzić powoli jogurt tsk jsk piszecie najlepszy naturalny.:-)
Wg mnie na wszystko przyjdzie czas.A lepiej ,żeby dziecko było zdrowo i odpowiednio odżywiane.pozdrawaim wszystkie Mamy
 
reklama
Elżbieta79 Twoja pociecha ma już 8 ząbków?Mój Kamilek narazie 2.czekamy na następne.przepraszam ,że piszę po za wątkiem.pozdrawiam
 
Zastanawia mnie jedno...dlaczego pomimo "kontrowersji" podajecie maluszkom danonki? Jeżeli jedni piszą że mają za dużo cukru inni że są odpowiednie dla dzieci które skończyły już 3 latka a ja słyszałam że jeden maluch wylądował w szpitalu bo jego mama dawała mu codziennie danonki i miał problem z nerkami. Ja tu nie chcę nikogo urazić, ale jeżeli tale jest różnych opini przy tym dużo złych na temat danonków to po co je wciskać dziecią? Mam jeszcze pytanie- czy mogę już podać twarożek?
 
Hmmm.Jogurt od 6miesiąca życia..bez przesady tak jakby te dzieciątka musiały już to jeść.:no:



HMMM jesc nie musialy :-)ale sprobowac od czasu do czasu to dlaczego nie?:tak:A tak wogole to te jedzonka w sloiczkach a dokladniej firmy hipp owoce&jogurt(np morele z jogurtem)sa wlasnie po 6 miesiacu:tak::tak::tak:

ELZBIETA:-)Ja im nie wciskam tych danonkow co dzien bo przeciez jest tyle innych smacznych rzeczy:-)ale raz na jakis czas dostaja
 
ja nie daje w ogole danonkow. Dla mnie to kupa cukru i nic wiecej.
Moje dziecko ma 3 lata i nie daje jej jogurtow slodzonych. Tylko i wylacznie ze swiezymi, sezonowymi owocami.
 
Moni23 pospieszyły sie te ząbki u Paulinki, pierwsze wyszły w 4,5 miesiąca i teraz chyba będą kolejne, ale o tym w temacie o ząbkach dam znać.
 
Mój synuś też ma 11 mies. i od 7 mies. zaczęłam wprowadzać jogurciki (Hippa), teraz najczęściej kupuję Nestle z maliną albo gruszką.

Danonki nasza pediatra doradzała dawać już po 6 miesiącu, ale nie zaryzykowałam.

Twarożek z owocami ze słoiczków też jemy, jedno tylko co mnie zastanawia, czemu samego twaróżku jest tak mało..:confused:
 
ja swojej corce danonki zaczelam dawac jak miala rok moze wczesniej...sam pediatra zaproponowal aby podawac danonki...gdzies na forum znalazlam wypowiedz mamy ktorej pediatra powiedzial ze danonki dopiero od 3lat mozna dawac...ale ja swojej daje juz ponad rok danonki i nic jej nie jest:-)
 
ja swojej corce danonki zaczelam dawac jak miala rok moze wczesniej...sam pediatra zaproponowal aby podawac danonki...gdzies na forum znalazlam wypowiedz mamy ktorej pediatra powiedzial ze danonki dopiero od 3lat mozna dawac...ale ja swojej daje juz ponad rok danonki i nic jej nie jest:-)
Jak widac kazde dziecko jest inne :) fajnie ze dzieciaki jedza danonki ui nic im nie jest - moj maly tez co jakis czas pyta czy moze danonka ale jak powiem nie to rozumie i zastepujemy to czyms innym np monte albo jogurcikiem, ale bardz sporadycznie bo zaraz go sypie :(
 
reklama
Do góry