reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nabiałowe sprawy

Mały na pierwszy raz zjadł pół słoiczka a to sukces bo jego się długo przyzwyczaja do nowych rzeczy. Obserwowałam uważnie czy nie ma alergii bo też go czesto obsypuje ale było ok. Szzczerze mówiąc mi tez bardzo spakował ten deserek. Pzdr.
 
reklama
Od kiedy można podawać jogurty lub Danonki? Mój Malutki ma 7,5 miesiąca i jak dałam mu troszkę jogurtu to reakcja była niesamowita- dawno nie widziałam go tak szczęśliwego przy jedzeniu ;D ale boję się dać mu więcej niż łyżeczkę bo chyba jeszcze trochę za malutki...co o tym myślicie?
 
Ja podawałam dzieciom te produkty od 10 miesiąca. :)
Jak u Ciebie była tak niesamowita reakcja, to może dawaj po łyżeczce dziennie i obserwuj przez tydzień, jak nie będzie problemów, to daj cały kubeczek. ;)
Moja bratowa nigdy nie trzymała się sztywno planu wprowadzania nowych produktów i dziecko jest zdrowe i rośnie, jak na droźdżach... :D
 
Synek mojej koleżanki właśnie skończył 8 miesięcy, a już od miesiąca wsuwa danonki i mu nie szkodzą, więc chyba można ;D
 
Jak nie szkodza, to dawaj.
Mnie lekarka zalecila najpierw sprobowac dac, produkty z jogurtem z Gerbera, Bobovity..., a jak nic nie bedzie to danonki i inne. Mialam juz zaczac od 7 miesiaca.
 
Zachęcona Waszymi wypowiedziami podałam Danonka waniliowego ośmio miesięcznej córci. I nic złego się nie stało. Teraz dostaje Danonka jako przekąskę raz na kilka dni.

Ania
 
Mój synek skonczy niedługo 9 miesięcy a jogurty bakusie i danonki jada od 6 miesiąca i baaaardzo mu smakuja :laugh: a to chyba najważniejsze i nic się nie dzieje.Także myślę że spokojnie możesz dawaqć
 
reklama
Wiki ma 9,5 miesiaca i tez ja danonki oraz jogurty danone i nic jej nic jest!!!!!!!! Jak dostala pierwszy raz to jej reakcja byla taka sama jak innych maluszkow tzn. szallllllll :laugh: :laugh:
 
Do góry