reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nabór 2007/2008 rozpoczęty

Naur, zdecydowanie trzeba gadać z dyrektorką, bo co przedszkole, to obyczaj - ja tak chciałam zrobić, ale okazało się, że w naszym przedszkolu się tego nie praktykuje....

pozdrawiam
nikita
 
reklama
Dziękli! Ja mam dwa obok domu, jedno 3 a drugie 10minut piechotą, to może coś wynegocjuję. A jak nie to dopiero od września.
 
Jak będą miejsca to pewnie maluszek zostanie przyjęty i w środku roku.

Moja w nowym roku szkolnym chyba będzie w grupie 5-6 latków.
Pani zabiera 5 latki i przychodzi do średniaków.
Także chyba moja córka będzie w takiej grupie.
Zobaczymy jak będą już grupy pod koniec czerwca.
 
Witam serdecznie, ja mam pytanko moja Olga została przyjęta i do przedszkola i do żłobka i nie wiem gdzie ją posŁać, We wrześni będzie miaŁa prawie 2,8 miesięcy. Jak myślicie co zrobić, nie wiem czy sobie poradzi w 3 latkach a z drugiej strony czy nie cofnie się w źłobku. Gdyby poszŁa do 3 latków to napewno by tam została drugi rok co mnie kompletnie nie przeszkadza a nawet pewnie by się lepiej czuŁa. Olga nie nosi już pampersa, je sama tylko ma jeszcze problem z rozbieraniem i podcieraniem pupy. Pomóżcie jaką decyzję podjać??
 
ja mysle ze zdecydowanie do przedszkola! bo przeciez prawie 3 latka bedzie miec a bez sensu za rok znow ja przezucac!

nam niestety nigdzie nieprzyjeli.
 
Gruba zdecydowanie przedszkole, przecież tam będą dzieci z jej rocznika :-D a kwestia paru miesiecy nie robi różnicy
 
No właśnie chodzi o to że to będą dzieci z rocznika 2004 a Olga jest rocznik 2005 więc nie dokońca to jej rocznik. Przy zapisach pani powiedziaŁa że żłobek i nie ma dyskusji, a w drugim przedszkolu przyjeli ją bez problemu, więc różnie to bywa niema regóły chyba.
Ale mimo wszystko dziękuje za rady ja na dzień dzisiejszy jestem na 99% zdecydowana na przedszkole.
 
gruba, mi też się wydaje, że do przedszkola. To nic, że będą dzieci z wcześniejszego rocznika, przecież będzie to najmłodsza grupa, czyli wszystkie dzieci pierwszy raz w przedszkolu - będą się razem uczyć tego samego. Co innego, gdyby Twoje dziecko dołączyło do grupy w trakcie roku przedszkolnego. A tak - nie wydaje mi się, zeby to był problem. Gdybym ja byla w takiej sytuacji, napewno posłałabym do przedszkola.

pozdrawiam
nikita
 
reklama
Do góry