reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nabór 2007/2008 rozpoczęty

reklama
Na weekend zabraliśmy Weronikę nad morze. Byliśmy w Międzyzdrojach. Trafiliśmy na piękną pogodę. Szkoda że tylko dwa dni, ale to zawsze coś. Weronika miała koleżankę w swoim wieku i budowały zamki z piasku:-)
W przedszkolu dobrze, śpiewają od rana i tańczą przy tym. Jest wesoło. Przyszła nowa pani i tłumaczę Weronice codziennie rano że pani na nią czeka i musimy jechać się z nią przywitać. Chyba to do niej trafia:-D
Co do jedzenia to u nas jak czytam jadłospis to jestem w szoku jakie pyszności moje dziecko zajada. Je ładnie i później jeszcze w domu zajada obiadek z nami:-D Mały łakomczuszek.

Wszystkim chorowitką dużo zdrówka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Katar minął można do przedszkola iść.

Chrypka została.

U nas z katarem to jest tak 3x przeziębienie z katarem = wysiekowe zapalenie ucha.

To było pierwsze chorowanie .
 
U nas pojawił się problem. Weronika zaczęła robić kupkę w majteczki:-(
Może w ten sposób chce pokazać swój bunt przedszkolny?
Zauważyłam ostatnio że zrobiła się bardzo nerwowa i nie grzeczna. Pyskuje i krzyczy. Wszystko próbuje wymusić:szok::wściekła/y::-(
A jak u Was?? Widzicie jakieś gorsze zachowanie u swoich dzieci jak zaczęły chodzić do przedszkola??
Pozdrawiam cieplutko:-)
 
U nas super! Dorian zmienil sie troche jest mądrzejszy i taki bardziej spokojny!
I juz sie cieszy na wycieczke ktora bedzie za pare dni.
 
A Dominika robi kupkę w majtki w domu czy w przedszkolu???

Jeżeli w przedszkolu to może wstydzi się Pani powiedzieć.

Moja tak sobie uregulowała że kupkę robi tylko w domu, ale w zeszłym roku też miała z kupką problemy. Wstrzymywała w przedszkolu i nie chciała tam robić.
 
reklama
Do góry