reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nabór 2007/2008 rozpoczęty

U nas też wyszło fajnie,
dzieci bardzo zadowolone
panie dobrze spożytkowały pieniążki ;-)
Krystian bardzo przeżywał :-D
 
reklama
po tygodniu w przedszkolu Oskar znów w domu, kaszlał tak niemiłosiernie, ze po raz enty poszłam do lekarza-wczesniej 3 lekarzy nic nie widziało!- temperatura,ucho niezytowe, całe szczęście, ze nie doszło do zapalenia, znów antybiotyk i mnóstwo wziewnych.
na drugi dzien dostał biegunki-myslałam, ze to po tym antybiotyku, w ulotce napisali ,ze może wystapic taka reakcja, no to dzwonie do pediatry i pytam czy przerwac, a ona mówi, ze to moze byc rotavirus, bo teraz tego duzo, albo rzeczywiście antybiotyk.
no ale przez trzy dni tak go przeczyściło i wymiotował, ze to z pewnoscią jelitówka.
pierwszy raz faktycznie widziałam, ze moje dziecko było chore, do tej pory nawet jak miała temp. to brykał i miał humorek a teraz sam sie kładł, zeby polezeć:-(
no ale przeszło, uszko i gardło tez juz ok, ale do przedszkola pójdzie dopiero po Nowym Roku, po świętach i tak jest dyzur, jego pań nie będzie, a jak juz wczesniej pisałam pierwsze doswiadczenia z dyzurów mam nieciekawe, więc podziekuję.
aaa u nas jeszcze ospa się zaczęła w grupie.
no i pewnie poleci....
pozdrawiam
 
Widzę, że Wasze dzieciaczki miały fajne mikołajki w przedszkolach...... nas niestety ominęły, bo Filip po raz drugi zachorował na zapalenie ucha (tym razem lekko, bo od razu załapał, że go uszko boli i powiedział, że coś nie tak więc z miejsca wystartowaliśmy do lekarza). Imprezka chyba fajna była, bo widziałam zdjęcia. No i prezent dostał. Wielgachny traktor z wielgachną przyczepą..... całą półkę zajmuje a moje dziecko pobawiło się tym pięć minut, bo jego akurat bawią innego rodzaju zabawki. Któraś z Was pisała o pralce czy odkurzaczu.... u nas też by się sprawdziło. Za to od nas dostał ciastolinę, książeczki, kasę sklepową (uwielbia się bawić w sklep), wiertarkę i grę ( to tak w sumie, razem z tym, co pod choinkę) i był zadowolony. Aha, i małe pianinko z mikrofonem, wyśpiewywał przy tym przez tydzień bez przerwy (dopóki mikrofonu nie rozwalił hłe hłe). A teraz znowu ma katar i chrypi niemiłosiernie, miał iść jutro do przedszkola (też jest dyżur, bo to sylwester, ale sporo dzieci będzie), ale oczywiście nic z tego. Zamiast tego tatuś pójdzie z nim do lekarza. Czyli w normie. Mam tylko nadzieję, że tym razem choróbsko nie złapie znów za ucho....
Wesołego Sylwestra dziewczynki i baaaaardzo szczęśliwego Nowego Roku Wam życzę:tak:.
pozdrawiam
nikita
 
Witajcie.My w trójeczke sylwestra w oknie spędziliśmy. Bo wszyscy chorzy jesteśmy i na antybiotykach...Wigilii też niebyło.ech..
 
Krystian nam zachorzał w 2 dzień świąt ale i tak nie było przedszkola od 21.12 do 02.01
a dzisiaj powędrował już zdrowy
ale niezbyt zadowolony
odzwyczaił się przez te ferie świąteczne
trochę zapomniał
ale podobno króciutko marudził
potem już ladnie się bawił
 
A Filip ciągle zakatarzony, w poniedziałek idziemy jeszcze do laryngologa.... narzeka mi moje dziecko, że się nudzi (nic dziwnego, ciągle w domu, kota można dostać) i stwierdził dzisiaj nawet, że on by chciał już do przedszkola. No cud jakiś....;-)

pozdrawiam
nikita
 
To zycze powrotu do zdrowia wszystkim przedszkolakom!!!!!!!!!!!!!!

Mam pytanie czy od 1 stycznia zdrozalo u was przedszkole i o Ile jak mozna wiedzien????
U mnie o 30 zl,myslalm,ze to bedzie o ok 5 do 10 zl a nie tyle
 
reklama
O kurczę, Aga, 30 złociszów to sporo. U nas chyba nie zdrożało, jeszcze nie wiem, bo Filip w tym roku jeszcze nie był w przedszkolu z powodu choróbska. Idziemy w poniedziałek, czyli jutro i pewnie trzeba będzie zapłacić, więc się okaże..... Ciekawa jestem, jak będzie z tym jego pójściem do przedszkola po kolejnej przerwie. W dodatku moje dziecko znowu ma jakieś fochy jedzeniowe. Do tej pory nie chciał jeść tylko w przedszkolu, teraz, od paru dni nie bardzo chce jeść i w domu. Mięsa nie tknie, kanapki są be..... staram się zachować kamienny spokój, nie namawiam, tylko jak nie zje, zabieram talerz i cześć... do następnego posiłku. Ale w środku mi się gotuje:-(.
Ciekawa jestem, czy w Waszych przedszkolach były lub będą jakieś zabawy karnawałowe z przebierankami? U nas ponoć coś ma być (chyba, że już było i ominęło nas, jak chorowaliśmy).

pozdrawiam mamuśki i ich przedszkolaczki
nikita
 
Do góry