reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nabór 2007/2008 rozpoczęty

u nas jak tylko nie pada bardzo mocno to wychodzą

Krystian się pierwszy raz rozchorował od październiaka
w ostatnim tygodniu
stycznia, i półtorej tygodnia nie chodził do przedszkola,
bałam się jak będzie po przerwie, ale o dziwo bardzo
chętnie chodzi do przedszkola, choć jak siedział w domku
to ciągle mówił że nie chce jeszcze do dzieci.
 
reklama
Z tego co maly mi mowil to przez okres zimowy moze ze dwa razy byli na dworze, ale z drugiej strony co sie dziwic, pogoda taka ze zaraz mozna cos podlapac. :-(
 
Co słychać u przedszkolaków? Czy Wasze dzieci mniej teraz chorują? My ostatnio mieliśmy jakiegoś wirusa, ale teraz mały chodzi już drugi tydzień i jak na razie jest o.k. Jest szansa, że pochodzi i trzeci (wcześniej to było tak dwa na dwa - dwa tygodnie chodził, dwa był chory i tak na zmianę....). No chyba, że załapał ospę (było parę przypadków w przedszkolu), ospa wykluwa się dwa tygodnie, więc czekam jeszcze, co będzie w poniedziałek;-).

pozdrawiam
nikita
 
hej

mój szkrab pierwszy raz się rozchorował na przełomie stycznie i lutego i mieliśmy 2 tygodnie wyjęte z życiorysu
a w tym tygodniu kaszle, ma wodnisty katar ale jeszcze nie gorączkuje
mam nadzieję że do poniedziałku się nic nie rozwinie tfu tfu

u nas nabór jest od 17.03 idę zanieść papiery w poniedziałek, mam nadzieję że uda nam sie dostać do państwowego przedszkola, bo przyznam że ciężko nam ostatnio finansowo a to prywatne to jest duże obciążenie :-(
 
Drogie Młode Mamy - UWAZAJCIE jakie przedszkole wybieracie dla swoich pociech!
przestrzegam przed Trampoline/La Fontaine prywatnym polsko-francuskim przedszkolem.
 
Moje dziecko chodzi akurat do państwowego i bardzo je sobie chwalimy. Ziuzia skoro tak przestrzegasz przed tym przedszkolem, to napisz konkretnie, dlaczego i co tam jest nie tak. To może być przestroga dla innych mam no i dodatkowa wskazówka, na co w ogóle zwracać uwagę w związku z przedszkolem, nie koniecznie nawet tym konkretnym.

pozdrawiam
nikita
 
reklama
witam,
serdeczne dzięki nikita:), Oskar uwielbia ten strój i bryka w nim kiedy tylko może.
u nas też na zminę, dwa tygodnie w domu dwa w przedszkolu, w kólko to samo, całe szczęście do tej pory nie rozwija sie to bardzo poważnie, ale cały czas jest na wziewnych lekach a żeby sie tego pozbyć dostaje antybiotyk i to też działa tylko na dwa tygodnie i od nowa. nie weim co to za cholerstwo, trochę się obawiam, zeby sie z tego astma nie rozwinęła.

u nas dzieci wychodzą na dwór codziennie jeśli tylko nie pada, jak jest bardzo mokro to ida na spaerek poza przedszkole, bo w ogródku za dużo kałuz.

czy u Was trzeba skladać papiery od nowa, jak w zeszłym roku?
bo u nas tylko dla trzylatków sa karty a dla reszty taki wniosek, jeśli ewentualnie jakieś dane sie zmieniły.
pozdrawiamy
 
Do góry