reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nacinanie krocza-opinie, relacje i pielegnacja

reklama
Jua - w Pytaniu na śniadanie poruszono ten temat, ale w sumie nie podano żadnych konkretnych danych - w ilu przypadkach pomaga. Zaproszono kobietę, która to stosowała i uważała, że jest OK, ginekolog twierdził, że może pomóc ale nie jest to do końca pewne. Moja ginekolog też nie zna nikogo, kto to stosował. Chyba u nas jest to jeszcze zbyt mało popularne. Też o tym myślałam, ale dosyć droga ta "przyjemność" ;) i nie daje gwarancji ( u mnie w szpitalu i tak często nacinają).
 
Ja również zostałam nacięta (ale Julka ważyła 3940g!!!). Na szczęście miałam wspaniałą położną, która zrobiła to w takim momencie, że nic nie poczułam. Jak przyszli mnie szyć to ja:szok: "Co oni chcą szyć?!". Gorsze było jak po 5 dniach położna w domu ściągała mi szwy - ale piszczałam. Opowiadała mi, że chodzi do dziewczyny, której nie nacięli i biedulka pękła im aż do odbytu (nie muszę chyba pisać jakie problemy miała z gojeniem się rany). W głębi duszy cieszyłam się, że mnie cięli.
 
Ja przy ostatniej ciąży z powodu mojej drobnej budowy też miałam nacięte krocze, wiadomo nic przyjemnego, ból niesamowity. Mi duże ukojenie przyniósł regenerujący spray z Motherlove, który dostałam od koleżanki, nacięcie goiło się w naprawdę szybkim tempie, dodatkowo spray hamował krwawienie. Teraz używam go do dezynfekcji zwykłych ran, bardzo fajny produkt:)
 
Ja przy ostatniej ciąży z powodu mojej drobnej budowy też miałam nacięte krocze, wiadomo nic przyjemnego, ból niesamowity. Mi duże ukojenie przyniósł regenerujący spray z Motherlove, który dostałam od koleżanki, nacięcie goiło się w naprawdę szybkim tempie, dodatkowo spray hamował krwawienie. Teraz używam go do dezynfekcji zwykłych ran, bardzo fajny produkt:)
:)
 
Ostatnia edycja:
a gdzie kupić taki spray? ps; mam nadzieje ze nie piecze?
Wszelkie produkty od Motherlove zamawiam na ich stronie, masz tam zakładkę "produkty" i poprzez ich stronę składasz zamówienie, Link do: Regenerujący spray - Motherlove Polska,. Nic a nic nie piecze, wręcz przeciwnie użycie sprayu przynosi niesamowitą ulgę już po 2-3 użyciach, można go używać tez na zranione miejsca maluszków, wiec nie może piec czy szczypać:)
 
reklama
nie zawsze nacinają krocze ale lepsze zło jak oni to zrobią niż samoczynnie... Ja miałam ten spray z motherlove spokojnie nie piecze jest właśnie dedykowany dla kobiet po porodzie naturalnym i cc. Nie ma alkoholu wiec smiało można pryskać żeby rana szybko się zagoiła :)
 
Do góry