reklama

Naczynia dla dzieci

Temat na forum 'Roczniaki i dwulatki' rozpoczęty przez kasianowicka, 19 Kwiecień 2016.

1. kasianowicka

kasianowicka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Szukam zestawu naczyń dla moich dzieci. Potrzebuję 3 zestawy, najlepiej coś z postaciami z bajek, ale porządnej firmy. Możecie coś polecić?

2. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Najlepsze odpowiedzi:
    56
    Ja mam na sprzedaż naczynia melaminowe (takie "plastikowe").
    Zestawy też są.
    Jak coś, pisz PW ;)

3. reklama
  4. kasianowicka

kasianowicka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Zależy mi bardziej na czymś "szklanym" :)

5. MojeKLocki24

MojeKLocki24 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    W zasadzie warto szukać takich naczyń z motywami bajkowymi w sklepach z artykułami i dodatkami do dekoracji wnętrz czy typowo kuchennymi, my znaleźliśmy fajny komplet kubeczka z talerzykiem Kubusia Puchatka :)

6. olamoraw

olamoraw

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A ja się staram nauczyć mojego synka, by korzystał z normalnych "dorosłych" naczyń i sztućców. Uważam, że zasad dobrego wychowania powinno się uczyć jak najwcześniej. W związku z tym zależy mi na tym, by moje dziecko przy stole zachowywało się właściwie już od samego początku. Dzięki temu w każdej sytuacji będzie się czuło w pełni komfortowo. Kolorowe naczynia same w sobie nie są złe, ale w pewien sposób sugerują, że moment rodzinnych posiłków to czas zabawy, co nie jest słuszne.

7. Sasankaa

Sasankaa Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    6
    Bez przesady. Kolorowe naczynia mają zachęcić dziecko do posiłków i uczynić je atrakcjnymi. Przez to że zabierzesz mu talerzyk z kubusiem wcale nie nauczy się kultury ;)

Hubert 18.02.2015
    Wiktoria 06.06.2017

8. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Najlepsze odpowiedzi:
    56
    Że co? Rany, dawno takich bredni nie czytalam

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom

9. TikTakPrzedszkole

TikTakPrzedszkole Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dobre wychowanie nie zależy od tego jakich sztućców używa nasze dziecko, na początek proponuje plasitkowe, tak aby nie mogło się skaleczyć i zrobić sobie krzywdy.

10. reklama
  11. offieczka

offieczka Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Też nie rozumiem co ma dobre wychowanie do sztućców i naczyń. Plastikowe są bezpieczniejsze.

Poleć forum