reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Naczynia dla dzieci

Dołączył(a)
19 Kwiecień 2016
Postów
5
Szukam zestawu naczyń dla moich dzieci. Potrzebuję 3 zestawy, najlepiej coś z postaciami z bajek, ale porządnej firmy. Możecie coś polecić?
 
reklama
W zasadzie warto szukać takich naczyń z motywami bajkowymi w sklepach z artykułami i dodatkami do dekoracji wnętrz czy typowo kuchennymi, my znaleźliśmy fajny komplet kubeczka z talerzykiem Kubusia Puchatka :)
 
A ja się staram nauczyć mojego synka, by korzystał z normalnych "dorosłych" naczyń i sztućców. Uważam, że zasad dobrego wychowania powinno się uczyć jak najwcześniej. W związku z tym zależy mi na tym, by moje dziecko przy stole zachowywało się właściwie już od samego początku. Dzięki temu w każdej sytuacji będzie się czuło w pełni komfortowo. Kolorowe naczynia same w sobie nie są złe, ale w pewien sposób sugerują, że moment rodzinnych posiłków to czas zabawy, co nie jest słuszne.
 
A ja się staram nauczyć mojego synka, by korzystał z normalnych "dorosłych" naczyń i sztućców. Uważam, że zasad dobrego wychowania powinno się uczyć jak najwcześniej. W związku z tym zależy mi na tym, by moje dziecko przy stole zachowywało się właściwie już od samego początku. Dzięki temu w każdej sytuacji będzie się czuło w pełni komfortowo. Kolorowe naczynia same w sobie nie są złe, ale w pewien sposób sugerują, że moment rodzinnych posiłków to czas zabawy, co nie jest słuszne.
Bez przesady. Kolorowe naczynia mają zachęcić dziecko do posiłków i uczynić je atrakcjnymi. Przez to że zabierzesz mu talerzyk z kubusiem wcale nie nauczy się kultury ;)

Hubert 18.02.2015 [emoji213]
Wiktoria 06.06.2017 [emoji214]
 
A ja się staram nauczyć mojego synka, by korzystał z normalnych "dorosłych" naczyń i sztućców. Uważam, że zasad dobrego wychowania powinno się uczyć jak najwcześniej. W związku z tym zależy mi na tym, by moje dziecko przy stole zachowywało się właściwie już od samego początku. Dzięki temu w każdej sytuacji będzie się czuło w pełni komfortowo. Kolorowe naczynia same w sobie nie są złe, ale w pewien sposób sugerują, że moment rodzinnych posiłków to czas zabawy, co nie jest słuszne.
Że co? Rany, dawno takich bredni nie czytalam [emoji23]

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry