• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Naczyniak koło sutka

Jagoda132

Fanka BB :)
Witam,
Moja córcia 3,5 miesiąca ma naczyniaka, chyba to naczyniak jamisty, koło prawego sutka, w tym momencie około 1x2cm, zbliża się on juz do otoczki sutka, zostało mu pare milimetrów.
Jestem za 2 tyg. umówiona do specjalisty do szpitala na konsultacje.
Czy ktoś miał podobny przypadek i jak w sytuacji takiego umiejscowienia wypowiadali się specjaliści? Jakie leczenie proponowali?
Pozdrawiam serdecznie
 
reklama
U mojego synka pojawil sie naczyniak w 2 miesiacu zycia na plecach.
lekarz nazwal to naczyniakiem wczesnodziecięcym i powiedzial do obserwacji bo jest szansa ze za pare lat sam zaniknie.
Jest tez takie forum ,ktore prowadza lekarze co zajmuja sie leczeniem naczyniakow i malformacji.

 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry