reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Naczyniak płaski /uszczypnięcie bociana.

Pati7

Początkująca w BB
Dołączył(a)
21 Czerwiec 2018
Postów
25
Rozwiązania
0
Dziewczyny, widzę że wy wszystko wiecie więc zapytam jeszcze o coś A więc moja niunia 5 miesięczna od urodzenia ma mnóstwo naczyniakow. Na karku, na główce i niestety na czole, powiece i nosku. Lekarze mówią że to zniknie do 2 roku życia, ale nie wiem, narazie nic się nie zmienia. To na czole jest w kształcie trójkąta, niektórzy mówią że to jest uszczypnięcie bociana. Spotkała się któraś z Was z tym? I czy faktycznie to zniknie?
 

Załączniki

reklama

aspekt

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Marzec 2018
Postów
5 210
Rozwiązania
10
@Magdaam Ja o tym wiedziałam, w I roku życia byliśmy w poradni chirurgicznej co najmniej 3 razy. Odmówiono nam leczenia. Dziecko ma 3 lata, nadal widać bordowe plamki, ale już zdecydowanie dominuje kolor blady. Jednak skora jest innej konsystencji niz normalna, czyli chyba znak zostanie na całe życie. Ale nasz naczyniak nie był płaski a o strukturze maliny. Ja również próbowałam go leczyć we Wrocławiu. Fajnie, że napisałaś konkretne nazwiska, może komuś się to przyda.
 

Podobne tematy

Do góry