reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Naczynka..

andzii21

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Październik 2017
Postów
353
Witam. Moja córka tuż po urodzeniu miala na policzkach popekane naczynka i na powiekach również w dodatku miala infekcje prawego oka i na tym oczku naczynka wygladaja gorzej.. Lekarze stwierdzili ze to zatkany kanalik lzowy.
Dzisiaj corka ma 6 miesięcy i naczynka nadal sa na policzkach i powiekach. Pediatra lekceważy problem i twierdzi ze samo zniknie. Co powinnam zrobić?
 
reklama
Witam. Moja córka tuż po urodzeniu miala na policzkach popekane naczynka i na powiekach również w dodatku miala infekcje prawego oka i na tym oczku naczynka wygladaja gorzej.. Lekarze stwierdzili ze to zatkany kanalik lzowy.
Dzisiaj corka ma 6 miesięcy i naczynka nadal sa na policzkach i powiekach. Pediatra lekceważy problem i twierdzi ze samo zniknie. Co powinnam zrobić?
Moja córka też miała takie popękane naczynka gdzieś do 8 -9 miesiąca i tez niedrożny kanalik łzowy ( nie wiem czy to przypadek). Kanalik przebiłam sama masażami jakie okulista mi kazał robić obyło się bez operacji a co do naczynek popieram pediatrę znikneły gdzieś 8-9 miesiącu życia!
 
Moja córka też miała takie popękane naczynka gdzieś do 8 -9 miesiąca i tez niedrożny kanalik łzowy ( nie wiem czy to przypadek). Kanalik przebiłam sama masażami jakie okulista mi kazał robić obyło się bez operacji a co do naczynek popieram pediatrę znikneły gdzieś 8-9 miesiącu życia!
Tez masujemy :)
Dziękuję, uspokoila mnie Pani, bo mówiąc szczerze nie wyglada to za ciekawie i sie zmartwilam.
 
Spokojnie u nas z dnia na dzień poznikały czasem jak się przyjrzę to jakieś naczynko widać ale niewiele.

Kanalik masujcie ja masowalam 5 miesięcy gdy myślałam ,że już nic z tego tydzień przed zabiegiem udało się przebić
 
Do góry