reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nad brzegiem rzeczki mieszkają małe smuteczki ;(

A my dzisiaj bylismy na zakupach bo zostały mi dwie pary spodni, które jeszcze wchodzą. i to chyba na długo nie wystarczą. Zawsze wchodziłam w rozmiar38, dzisiaj spróbowałam 40 i 42 no i nic z tego. Jak coś miesciło się na brzuszku to nogawki były takie, że cztery razy bym w nie weszła. No i załamka. Nic nie kupiłam i od razu dół. troszkę głupio, ale to chyba chumorki ciążowe. A problem został - jutro nie mam co na siebie włożyć :mad:
Czy to już odpowiedni moment na odwiedzenie sklepu z odzieżą ciążową?
 
reklama
Ja sie nie pękam.Poszłam oststnio do H&M Mamma nabyłam dwie fajne góry - znaczy jedną taką tunikę fajna, a druga taka bluzeczkę odciętą pod biustem.Z wyhaftowanymi kwiatkami.Na spodnie ciążowe u mieu za wczesnie jeszcze - wiec sobię radze następująco - przez diurke od guzika przeciagam gumke recepturke, zaczepiam ją o guzik, zamka nie zamykam.Na to wszytsko wspomniane wczesniej dłuższe bluzki lub tuniki i tak paraduję.I NAJWAŻNIEJSZE ,ŻE JEST WYGODNIE :) Dlatego Karola - głowa do góry :)
 
Ja tez mam juz bluzeczki pseudociazowe (teraz jest duzo takich w normalnych sklepach..... )Na razie brzuszek wyglada, jak spore wzdecie.... Paradowac z wystawionzm (obcislymi rzeczami bede, jak bedzie ewidentnie ciazowy).
Spodnie odpuscilam sobie.... mieszcze sie w jedne biodrowki, sa pod brzuszkiem....
Zakupki ciazowe chzba jednak troszke pozniej beda.... Zreszta..... chyba wyjme maszyne do szycia i uszyje cos sama....
I przepraszam za wszelkie ewentualne diwne znaczki i literki.... klawiaturka mi sie poprzestawiala...
 
Mój bebolek tez wygląda śmiesznie i sie ciagle zastanawiam, czy to już ciąza, czy to efekt hmmm.... wyluzowania w sensie jedzeniowym ;)
 
DZieki dziewczyny. Dzisiaj bylismy znowu na zapukach i wreszcie udało się - nawet dwie pary. No i przynajmniej nie jest mi ciasno!!!! Ale pani dziwnie patrzyła jak prosilam rozmiar XL :laugh: A sklep ciążowy zostawię na chlodniejsze dni.
 
Ja właśnie wybieram się w sobotę na zakupy pójdę do H&M może coś tam znajdę słyszałam od szwagierki żew New Yorkerze są fajne bluzki
na ciąże trzeba tylko kupic rozmiar XL i ładnie brzusio pokreślają przez całą ciążę więc popatrze bo muszę cos kupic a przede wszystkim spodenki bo już sie nie mieszczę w żadne jeansy :-[
 
heh, a jeśli chodzi o humorek to jakoś mi brak energii i mam takie smutne, a raczej poważne dni. Dziwne, chyba mnie melancholia dopadła, hmmm może to wina pogody. Zawsze jestem śmieszką, a jakoś tak ostatnio jestem zamyślona, zadumana. Jejku, chyba urlopik nad morzem mi dobrze zrobi.
 
Ja też miewam koszmary sniło się mi ostatnio że kopnął mnie ktoś w brzuch to był taki sen wyrazisty że nie o nim zapomnieć. Co do humorków ja zawsze byłam rozpieszczonym dzieciakiem:) a teraz jeszcze bardziej wszystcy koło mnie skaczą:-) Żal mi tylko mojego przyszłego męża jest taki dobry Kochany!!! a ja jak mam zły nastrój to się na nim wyzywam ale przeprosiłam Go i że to się więcejnie powtórzy <wybaczył>:-)Przez te trzy miesiące ciąży urosły mi bardzo piersi przedtem miałam pełne B a teraz mam pełne C , a One wciąż bolą i bolą i rosną:/ Nie którzy są z tego faktu Szczęśliwi;). No ale coż co zrobić:) Pozdrawiam Was Mamusie!!
 
reklama
Do góry