reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nad brzegiem rzeczki mieszkają małe smuteczki ;(

reklama
No a mój stetoskop (tzn mamy) oddany, więc nici ze słuchania. a tak sobie myślę misiaq, że z tym mierzeniem to nie ma co przesadzać. Bo może ubywać z bioderek a przenosic sie na brzunio. A dzidzie są zdrowiutkie bo niby jakie mają być.
 
Misia maj Dir! co Ci? Kochana wszytsko jest dopszszsz :) Ty mie tu nie pisz takich rzeczy bo mie sie smutno robi :) ściskam Cię mocno i GŁOWA DO GÓRY :) wszystko jest dobrze.Jak nie jak tak Misia!
 
a ja prze stekokop nigdy nie usłyszałam dzidzi nawet w bardzo zaawansowanej ciąazy, to chyba dlatego że mam duzy pokład tłuszczyku na brzusiu :( a stekoskopy mam dwa ...
 
ojej, jaki miałam dzisiaj sen paskudny... śniło mi się, że byłam na USG, na dokładnych pomiarach dzidziusia i okazało się, że w okolicy lędźwiowej kręgosłupa mojej dziecinki wyszły dwa bąbelki i moja gin powiedziała że to przepuklina kręgosłupa :( ale się zmartwiłam, tymbardziej że ja te bąbelki tak wyraźnie widziałam...
no, ale wiem że teraz to już niemożliwe, bo sprawdzaliśmy kręgosłup 3 tyg temu i wszystko było ok i teraz nie ma możliwości żeby coś było nie tak... tylko czemu mi się to przyśniło????
 
Misia też mam czasem złe/głupie sny na temat dzidzi i nie biorę ich do siebie
poprostu zapomnij o tym i sie nie martw!! Za dużo myślimy o maluchach i nasz mózg
nocą takie głupoty nam podsuwa!
 
Misia spokojnie niczym sie nie martw.Mi sie swego czasu śniły takie pierdoły, ze głowa mała.To naturalne - martwimy sie, bo ciąża jest dla nas wyjatkowym stanem,każda chce zeby Bejbiś był zdrowy i tak dalej. W dzień mozemy sie czymś zajać a w nocy po prostu podświadomość oczyszcza nasz umysł z tych bzdur.
Tak wiec Kochana głowa do góry i pamietaj o magicznym zaklęciu ;) ściskam Was bardzo mocno i niczym sie nie martw :) tym bardziej, ze właśnie teraz jesteśmy w najbezpieczniejszym okresie ciąży :) Trzymaj się :)
 
reklama
Misia_q zgadzam sie z dziewczynami, mamy glowe nabuzowana tymi roznymi informacjami, w ciagu dnia staramy sie odpedzac te czarne mysli, no a noca juz niestety nie mamy nad tym kontroli. Pewnie cos tam ostatnio poczytalas, zreszta pewnie z racji studiow i zawodu, juz i tak posiadasz ogrom informacji nie zawsze zapewne pozytywny, ze gdzies to czasami w podswiadomosci sie pojawia. DO NOT WORRY, BE HAPPY. Wszystko jest w najlepszym porzadeczku. :-*
 
Do góry