reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nad brzegiem rzeczki mieszkają małe smuteczki ;(

A ja dzisiaj mam doła na maksa ryczeć mi sie chce z byle powodu, :( :( :( męża nie ma, pogoda do bani
ach źle mi strasznie!!
 
reklama
Karolla ale dzidzia w środeczku - glowa do góry. Usmiechnij sie za każdym razem jak mala da o sobie znac i bedzię lepiej :-*
 
KarollaKarolla Mala niemrawa,bo taki dzien pochmurny ,to co ma robic,spi sobie smacznie,Ty tez sie poloz, moze Ci sie troszke poprawi humorek przez to,i pamietaj nie zasmucaj sie ,bo Olcia tez bedzie smutna,music miec pozytywne wibracje od CIEBIE!!!!
 
Karolla to chyba przez to cisnienie - ja tez bym dzisiaj spała. a tu sie nie da. Zaraz przyjdzie dziewczyna na korki :(.

Może cos slodkiego pomoże
 
Kacha z chęcia bym się położyła co by przespac ten dzionek ale w pracy siedzę pojadę do kosmetyczki wiem ze to takie głupie ale może mi humorek poprawi
jak zrobi coś dla siebie!! Idę zaraz coś zjeść bo od śniadanka nic nie jadłam a już mnie ssie!!

Nie bede wam biadolić dziewczynki poprostu tak już jest raz na wozie raz pod wozem dam rade i nie bede sie mazac
jak mnei jeszcze dzisiaj kopniaczek spotka to już bede happy!!!
Buziaki !!!
 
karollcia nie smuc sie, maz niedlugo wroci, pogoda sie poprawi, a jak cos teraz przekasisz to mala z pewnoscia sie rozbudzi i da Ci o tym znac kopniaczkami, a to z pewnoscia poprawi Ci humorek. Glowa do gory.
 
Dziewczynki dzieki za miłe słowa!!
Zjadłam słodkosci troche przed momentem i mała dała do wiwatu już o niebo lepiej mi !!!!  :laugh: ;D
Buziaki jesteście kochane!!!

 
reklama
Do góry