reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nad brzegiem rzeczki mieszkają małe smuteczki ;(

Antares77

pam pa ram pam bum bum :)
Dołączył(a)
4 Lipiec 2005
Postów
2 502
Miasto
Warszawa
Kochane Dziewczyny.
Sorry, ze taki nastrój od rana ale ja chyba za chwile sie rozpłacze.Miałam taki straszny koszmar dzisiaj w nocy,obudziłam się z płaczem.Nie mogę pozbyć sie cały czas tego wstretnego uczucia - boję sie strasznie, przychodza mi do głowy straszne rzeczy, wydaje mi się, że ciągle mnie boli brzuch, ze to na pewno coś nie tak... rany to jest paranoja.Wiem, ze musze pzrestać bo zwariuję ale ciągle pzred oczami mam ten okropny sen. Musi byc dobrze z moją Kruszynka, na pewno wszytko jest w porzadku ale skąd sie biora takie myśli? Płakać mi sie chce starsznie.Chciałam sie tylko wyżalić,wyrzucić to z siebie, poczuć sie lepiej.I spokojniej.
 
reklama
Antares77 doskonale Cie rozumiem,tez nieraz mam zly nastroj,ale nie martw sie, to pewnie przez burze hormonow i gonitwe mysli w glowie! Wtedy takie sny najszybciej powstaja, ale nie martw sie to tylko sen  :) Jesli do Twej pieknej hiszpanskiej glowki przychodza Ci czarne mysli, to sproboj je odgonic,myslac co robi teraz Twoj maluszek :laugh: Dzidzia teraz ciezko pracuje, rosnie i potrzebuje mamusi , ktora mysli o niej ( lub o nim  ;) ) z czuloscia i troska  :) :) :) Wiec moze popatrz sobie na zdjecia rozesmanych bobaskow albo obejrzyj galerie brzuszkow , powinno pomoc ! Zreszta jak sama piszesz sa to "male smuteczki , nad brzegiem rzeczki " , wiec sa na tyle male , ze nie przeslonia Ci calego swiata.
:D :D :D USMIECHNIJ SIE  :D :D :D uszy do gory ;D ;D ;D
 
:) :) :) Hej oczywiscie, ze bedzie ssssssssuuuuuuuuupppppppppeeeeeerrrrrrrrr  :laugh: :laugh: :laugh:
W koncu przeciez zycie napisalo dla nas wspaniala role : bycia mamusia   :laugh: Ja staram sie za wszelka cene odganiac zle mysli i cieszyc sie zyciem :) Pozdrawiam pieknym sloneczkiem z Pomorza  :-*
 
CZeść dziewczyny!!!
Ja złe sny zawsze interpretuje odwrotnie. Jak mi się przysni cos strasznego, tzn. że będzie dobrze. I wtedy złe mysli odchodzą.
Życzę DUŻO ZDRÓWKA I SAMYCH DOBRYCH MYSLI!!!
 
Antares nie martw sie, z pewnoscia wszystko bedzie idealnie, a zle mysli staraj sie szybciutko odpedzac. To juz chyba wpisane jest w ciaze, ze pojawiaja sie takie dziwne mysli. Ja juz wybiorczo czytam wszelkie poradnik nt.ciazy, omijajac tematy chorob itp., nie chce sie na zapas denerwowac i staram sie trzymac scisle tego co mowi lekarz, a jak mowi ze jest dobrze to tak jest i kropka. Badzmy wszystkie dobrej mysli, bo w koncu nasze malenstwa tego potrzebuja, a z drugiej strony moze bedziemy sobie polecac jakies dobre i sparwdzone sposoby na poprawe humoru, z pewnoscia nie raz sie nam przyda. :) Buziaki dla wszystkich.
 
Ja też miewam nieraz złe sny ale nie martw się wszystko będzie ok ;D Mój mąż mówi, że jak ci się źle śni to znaczy, że będzie dobrze :D :D
 
Ja ostatnio tez mam kiepsciutki nastrój i taką samą jak Antares "paranoję". Wciąż mi sie wydaje, że coś jest nie tak...
 
reklama
Do góry