reklama

Nad morze - dokąd?

Temat na forum 'Niezbędnik podróżnika' rozpoczęty przez nikita33, 24 Kwiecień 2005.

1. nikita33

nikita33 Fan(ka)

Dziewczyny, jedziemy w tym roku nad morze, ale ofert w internecie jest tyle, że trudno wybrać. Więc może doradzicie - gdzie się zatrzymać z roczniakiem we Władysławowie lub na Helu - żeby była łazienka, możliwość gotowania, parking.No i ceny nie rujnujące kieszeni mamuśki na wychowawczym. Może już byłyście z dzieciaczkami i możcie coś doradzić? Chodzi mi o konkretne kontakty - gdzie i do kogo dokładnie.

Z góry wielkie dzięki
    nikita

2. blaszako

blaszako Fanka BB :)

Przyjedź do mnie do Gdańska :) heheheh tylko kurcze ja chyba do roboty będe szła :( ALE ZPARASZAM SERDECZNIE :)

3. reklama
  4. nikita33

nikita33 Fan(ka)

bardzo Ci dziękuję za zaproszenie, ale chyba byś tego nie wytrzymała :laugh:, bo jedziemy w dwie rodziny - mój Filip jeszcze spokojny, ale córka koleżanki - żywiołowa i rozbrykana dwulatka, no i tyle ludzi w sumie - nie narażałabym Cię na taką "przyjemność" ;).
    A tak swoją drogą, do Gdańska wogóle bym chętnie zajrzała, uwielbiam to miasto, wogóle zawsze marzyłam, żeby mieszkać nad morzem.... Ty to masz szczęście...

pozdrawiam
    nikita

aha, no i gratuluję znalezienia pracy!

5. blaszako

blaszako Fanka BB :)

Szczęscie szczęściem, troszeczkęmorza widze z okna ale totylko niewielki paseczek, a nad samą plaża to jestem bardzo żadko, tak średnio raz na pół roku :) we wakacje chodzi sie częściej ale teżnie zabardzo bo jak są te wakacyjne miesiace to ludy jak mrówków :)

Ale zapraszam do Gdańska mimo to n oglądniecie starówki.

Ale tak na serio, Hel jest fajny cisza spokój ale wydaje mi sie że tam możecie sie zanudzić. W sumie jest niewiele miejsca na samym końcu i po tygodniu wydaje mi sie że bedziecie maiły go dosyć. We Władysławowie macie troche wiecej rzeczy do dyspozycji. No i lepsza baza wypadowa do Trójmiasta czy pobliskich miasteczek. Co do cen to dawno nie zagladałam, jest tam sporo ośrodków ale tez i kwater prywatnych ale wydaje mi sie że jeżeli jesteś obcykana w necie to powinnaś sobie spokojnie przez internet coś znaleść.

6. Agnexx

Agnexx Gość

Kontaktów nie mam, ale zgadzam się z Blaszako, że na Helu po paru dniach robi się nudno. Byłam z dziećmi i na Helu i we Władysławowie. W tym drugim miejscu miałam rewelacyjną kwaterę, ze wszystkimi wygodami, ale to było dawno i nie mam nawet numeru telefonu.
    Nie chcę wpływać na Twoją decyzję ale bardzo mi się podobało w Krynicy Morskiej. Dwie łazienki przypadały na 3 pokoje, do tego kuchnia, z której każdy mógł korzystać. Duzy ogród, grill, oczko wodne, hustawki i to wszystko dla turystów. Troche daleko od centrum ale w końcu na wakacjach i tak wiekszość czasu się spaceruje. Do morza jakiś kilometr przez las chodnikiem lub drogą asfaltową. Bardzo nam się podobało. Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym.
    Krynica Morska
    ul. Rybacka 2
    tel.kom. 661146078
    tel.kom. 505090893
    tel.dom. 055 2332651

7. nikita33

nikita33 Fan(ka)

Dzięki dziewczyny za opowiedzi, co do Helu, to ja się tam nie nudzę(no i mamy samochód, więc zawsze można się gdzieś wybrać dalej) - byłam już wiele razy, tyle, że te kwatery, gdzie byłam nie bardzo nadają się na wyjazd z małym dzieckiem. Jak jeździłam tylko z mężem, to nie potrzebowaliśmy wielu wygód, no a z dzieciakiem - przydało by się jakieś choć symboliczne ogrzewanie jak będzie zimno no i jakiś kąt żeby zagotować wodę czy zupkę zrobić - nie będzie się dzieciak całe wakacje żywił słoiczkami... byłam też we Władysławowie i Krynicy, Jastrzębiej Górze, Trójmieście - wogóle często jeździłam nad morze, tylko ostatnimi czasy nie było możliwości i nie mam już starych kontaktów... W Krynicy też mi się podobało, dzięki za kontakt, napewno zadzwonię :)

pozdrawiam
    nikita

8. bbb223

bbb223 Fanka BB :)

hej. jestem w takiej samej sytuacji, chcemy jechać nad morze i nie mamy nic fajnego na oku, tzn. myślę właśnie o Władysławowie i płw. helskim. faktycznie w necie jest tyle ofert, że głowa boli, tylko jak wybrać coś dobrego?, dlatego ewentualnie chciałam się podłączyć, jeśli ktoś miałby fajną miejscówę dla malucha. jeśli oczywiście pozwolisz nikita33?
    a może w ogóle zrobiłybyśmy taki pościk o godnych polecenia miejscówkach? chyba takiego jeszcze nie było? bo jestem jeszcze świeża?
    ja mam świetny adres na mazurkach, tzn. gdzieś koło Iławy, ale muszę poszukać, a teraz już troszkę mi się nie chce. także odezwę się jutro.
    tzn. dziś ale ok. południa, bo rano idziemy na ćwiczonka, a jak wrócimy i się obrobię to zajrzę.(jak mały pójdzie spać,mam nadzieję)
    pozdrawiam

9. nikita33

nikita33 Fan(ka)

bbb223 - myśmy już wybrali - jedziemy 26 czerwca, w końcu do Jastarni. Mąż znalazł w internecie ofertę pensjonatu, gdzie można jechać z dzieciakiem, dają nawet łóżeczko dla dziecka, jest plac zabaw zaraz obok, no i do morza blisko. Co prawda w sezonie trochę drogo, bo miejscówka kosztuje 70 pln( ehh, dużo), ale przed sezonem, to znaczy przed lipcem - 45. Pewnie, że są tańsze oferty, ale nas skusiło to łóżeczko, bo tak - musielibyśmy taszczyć swoje, choć składane, to jednak spore (młody raz się z nami w łózku przespał, to mieliśmy go potem co noc przez parę miesięcy - nie chciał się dać wysiudać).
    Poza tym jest kuchenka i można dziecku coś upichcić. Jak będziesz zainteresowana, to później podam kontakt, bo mi się teraz dzieciak budzi
    papa
    nikita

10. reklama
  11. bbb223

bbb223 Fanka BB :)

hej.miałam się wcześniej odezwać, ale pospalismy trochę razem a potem miałam coś z łączem, a potem to już musiałam czekać aż tata wróci. nieznośne to moje dziecko się robi troszkę.chętnie skorzystam z adresu. my chcemy jechać w drugiej połowie lipca i może jeszcze coś znajdę, bo rzeczywiście troszkę drogo ale może warto?
    natomiast podaję adres letniska, który obiecałam. nie będę opisywać, bo wszystko jest na stronie www.chmielowka.pl , powiem tylko, że byłam tam rok temu, jeszcze z brzuszkiem i naprawdę odpoczęłam, zdjęcia nie kłamią na tej stronie. państwo, którzy tam rezydują są przesympatyczni i bardzo pomocni w kazdej sytuacji. pobytu z bardzo małym dzieckiem nie polecam ale tylko ze względu na komary, jak to nad jeziorem ale póżniej bez problemu. cały teren jest ogrodzony więc maluch sam nad jeziorko nie trafi, domki, polecam te zmodernizowane ,są naprawdę ładne z całkowitym wyposażeniem kuchni (łącznie z lodówką i kuchenką, czajnikiem). naprawdę jest fajnie.
    pozdrawiamy

12. nikita33

nikita33 Fan(ka)

No to podam adres w Jastarni, jak ktoś chętny:
    Willa MARAND
    Jastarnia ul.Kościuszki11. Prowadzi pani Maria Łekawa - tel. 503 822 270.
    Oferta - jak pisałam, łóżeczko dla dziecka, dostęp do kuchni, lodówki, plac zabaw dla dzieci.... mam nadzieję, że będzie fajnie, napiszę jak wrócimy o wrażeniach, może ktoś skorzysta.
    A tam chmielówka też zachęcająca... może pod koniec wakacji... kto wie?

pozdrowionka
    nikita

Poleć forum