reklama

nad wode z maluchem

Temat na forum 'Rozwój i zabawy' rozpoczęty przez pati1987, 3 Sierpień 2010.

1. pati1987

pati1987 Aktywna w BB

Witam wszystkich!!! prosze poradzcie mi czy z 6 miesiecznym dzieckiem mozna wybrac sie nad wode?? co o tym sadzicie?? blagam o opinie :)

2. mamcia10

mamcia10 szczesliwa mamcia

My jezdzilismy :) maly slodko spal w wozeczku na powietrzu a my korzystalismy z urokow lata :) Pozdrawiam

3. reklama
  4. Maliina

Maliina Moderator

ja jezdzilam i malutka kąpała sie w jeziorku:)
    byla bardzo szcesliwa i wszystko bylo ok.

5. martolinka

martolinka Mama i nie tylko :-)

Ja jezdziłam z małym zarwono nad jezioro jak i nad morze...:tak: mały uczestniczy w zajeciach na basenie i wody sie nie boi. Wystarczylo go zapoznac z tempeatura i bawil sie w najlepsze

6. myszta

myszta Fanka BB :)

witam! my jezdzimy z 3-miesiecznym synkiem nad morze.musze dodac jednak,ze zawsze raniutko na 2-3h bo mieszkamy w upalnym kraju.zawsze smarujemy malego kremem o wysokim filtrze i nawet juz nozki zamoczyl.lezy w wozeczku a my sie opalamy!

7. kakakarolina

kakakarolina Moderator

a my właśnie wróciliśmy z wakacji młody kąpał się z wielką radością w zimnym górskim strumyku. Jest cały i zdrowy. :)

8. kari21

kari21 Usmiechnieta_mama

My rowniez jezdzimy nad wode :-) Synek bardzo lubi kapiele :-D

9. lolkak

lolkak Październikowa Mama Mai

Od kiedy chodzisz z synkiem na basen? Też bym chciała chodzić ze swoim dzieckiem, ale właśnie nie mam pojęcia w jakim wieku wybrać się pierwszy raz?

10. reklama
  11. beata26

beata26 szczęśliwa mamusia :)

my byliśmy w tym roku w Kołobrzegu, Julka nie bała się wejść do morza, kąpała się długo w tej lodowatej wodzie i też nic kompletnie jej nie było. Dodam że pierwszego dnia woda miała az 9 st, następnego 17, spora różnica. Pierwszego dnia moczyła się do pasa, następne dni ostro się pluskała. Tyle że my hartujemy mała od urodzenia więc może i dlatego świetnie zniosła taką lodowatą wodę.

12. aga0411

aga0411 szczęśliwa mama

my z moim jeździmy, jak miał 3 tygodnie, to byliśmy nad morzem- spał sały czas, teraz jeździmy nad jeziorko, młody zawsze śpi :)
    ale kąpać, jeszcze go nie kąpałam, dopiero od września wybieramy się z nim na basen

Poleć forum